Job offer description

Ugunsdzēsības aparātu korpusu un metāla kannu ražošanas uzņēmums Valmierā SIA VALPRO (Reģ.nr.40003058280) aicina darbā TEHNOLOGU (-ĢI)

Galvenie darba pienākumi:

▪ uzturēt, attīstīt un pilnveidot ražošanas tehnoloģiju, iekārtas un aprīkojumu, uzlabojot un efektivizējot ražošanas tehnoloģiskos procesus

▪ plānot un ieviest produktivitātes uzlabošanas pasākumus

Sagaidām kandidātu ar:

▪ augstāko vai vidējo tehnisko izglītību un darba pieredzi metālapstrādes vai mašīnbūves jomā

▪ zināšanām un izpratni par metālapstrādes procesiem, iekārtām, aprīkojumu

▪ vēlmi pētīt, izzināt un apgūt nezināmo

▪ labām komunikācijas un organizatoriskajām prasmēm, uz sadarbību un rezultātu orientētu personību

▪ labām latviešu un angļu valodas zināšanām

▪ labām datorprasmēm (MS Office)

Kā priekšrocība tiks vērtētas:

▪ zināšanas par metināšanas un štancēšanas procesiem

▪ pamatzināšanas par ķīmiskajiem procesiem metālapstrādē

▪ pieredze ražošanas procesu pārvaldībā ▪ prasme strādāt ar AutoCad un/vai Solidworks

Piedāvājam:

▪ interesantu un dinamisku darbu stabilā, uz attīstību orientētā Latvijas kapitāla uzņēmumā

▪ profesionālās attīstības iespējas

▪ darba rezultātiem, prasmēm un kvalifikācijai atbilstošu ikmēneša atalgojumu no 1400-2200 Eur

▪ dažādus papildu labumus un bonusus

▪ sakārtotu, ērtu darba vidi draudzīgā kolektīvā

▪ palīdzību dzīvesvietas atrašanā

Attachments
Job details
Work experience:
Work experience is required
Duration of work experience:
Up to 1 year
Salary range:
1400 - 2200 EUR
Date of expiry:

About company

VALPRO SIA is one of the biggest longstanding metal working companies in Latvia which offers metal products in more than 35 countries around the world. The company is proud of its rich history and knowledge gained for almost 60 years. High self-standards and diverse experience has resulted in high quality products and services which are recognized by international certification institutions,… Find out more