Job offer description

Partnerünk, a mobilfizetési megoldások fejlesztése területén piacvezető vállalat, motivált, innovatív csapatának bővítéséhez új kollégáit keresi Junior és Senior Szoftvertesztelő pozíciókba.

Az új munkatárs az alábbi feladatokra számíthat:

  • részvétel a teljes fejlesztési folyamatban a tervezéstől az élesítésig,
  • tesztkörnyezet fejlesztése és karbantartása,
  • Continuous deploymentet támogató szkriptek fejlesztése, toolok konfigurálása és karbantartása,
  • automata tesztek fejlesztése (Java, Appium, Cucumber),
  • backend fejlesztések manuális tesztelése,
  • specifikációk, teszt specifikációk írása és validálása,
  • szoros együttműködés a fejlesztő csapattal.

Partnerünk elvárásai:

  • junior pozíciók esetében legalább 1, szenior pozíció esetében legalább 3 év tesztelésben szerzett tapasztalat,
  • felsőfokú (vagy folyamatban levő) szakirányú végzettség,
  • Java SE 7, 8 ismerete,
  • proaktivitás, precíz és igényes munkavégzés,
  • érdeklődés szakmai újdonságok iránt,
  • szakmai angol nyelvtudás.

Előnyt jelent:

  • agilis szoftverfejlesztési környezetben szerzett tapasztalat,
  • szerver-mobil kliens felépítésű termék fejlesztésében, tesztelésében szerzett tapasztalat,
  • tesztautomatizálásban, terheléses tesztelésben szerzett tapasztalat,
  • Selenium, Appium, Cucumber ismerete,
  • Jenkins vagy valamilyen CI tool ismerete,
  • Powershell, SQL, TSql ismeretek,
  • Windows 2012 szerver, MsSql 2008/2012, IIS 7 tapasztalat,
  • ISTQB vizsga.

Partnerünk ajánlata:

  • versenyképes jövedelem,
  • folyamatos szakmai fejlődés,
  • fiatal és barátságos csapat,
  • ergonomikus, modern munkakörnyezet.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a palyazat@apt.hu e-mail címre.

Job details
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:

About company

A Pannon-Work Csoport Magyarország egyik legjelentősebb HR szolgáltatójaként 16 hazai kirendeltségen foglalkozik munkaerő-közvetítéssel, munkaerő-kölcsönzéssel, toborzás-kiválasztással, és diákmunka szervezéssel, jelentős tapasztalattal és gyakorlattal rendelkezik munkaügyi projektek teljes körű lebonyolítása, komplett HR-szolgáltatások területén. Álláslehetőség itthon és országhatárainkon túl is… Find out more