Job offer description

Magyar tulajdonú ipari szolgáltatási területen működő társaságunk az Öntőgépszerviz Kft. keresi szakmailag rátermett, a kihívásokat kedvelő munkatársát

Szervizmérnök

  munkakörbe.

A leendő munkatárs feladata vezető szerelőként belföldi és külföldi projektek vezetése a megbízástól az átadásig. A szerelési feladatok ellátásán túl a karbantartási / felújítási munkák szakmai vezetése és a szerelő csapat (3-5 fő) irányítása, együttműködve a szervizvezetővel és a projektvezetővel.

Elvárások

  • Gépészmérnöki végzettség
  • Ipari karbantartásban, gépjavításban szerzett 3-5 év tapasztalat,
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Jó munkabíró képesség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Rugalmasság, mobilitás

Előny

  • Hidraulika területen szerzett szerelői tapasztalat
  • Aktív, középszintű angol és/vagy német nyelvismeret

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Hosszú távú, változatos feladatok
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Fiatalos, támogató csapat

Munkavégzés helye

  • Cégünk telephelyén (Budapest XXI.), valamint a belföldi és külföldi partnereink telephelyén.

Job details
Work experience:
Work experience is required
Salary range:
Date of expiry:

About company