Job offer description

 Feladatok:

  • Hidegsajtoló szerszámok javítása és karbantartása,
  • Szerszám váratlan meghibásodás esetén hiba elhárítása,
  • Törött elemek cseréje, új alkatrészek illesztése,
  • Szerszámok időszakos, ütemezett karbantartása, használaton kívüli szerszámok konzerválása,
  • Gyártáshoz szükséges célszerszámok eszközök javítása, karbantartása
  • A gyártási folyamat nyomon követése, együttműködés a termeléssel.

Pályázati feltételek:

  • Szerszám karbantartói végzettség,
  • Pontos, precíz munkavégzés,
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Többműszakos munkarend vállalása.

Amit a leendő munkatársunknak nyújtunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség, betanítás, továbbképzések,
  • Hosszú távú, biztos munkahely,
  • Határozatlan idejű munkaszerződés,
  • Kiemelt összegű havibér juttatás,
  • Béren kívüli juttatások: 13. havi fizetés, Cafeteria, Bónusz juttatás, bejárás támogatása,
  • Emelt összegű műszakpótlékok (már 14:00-tól jár a műszakpótlék!),
  • Téli, nyári munkaruházat és annak tisztítása.
Job details
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • Hungarian
  • Fluent
Salary range:
Date of expiry:
Link for more information:

About company

A Fusetech Kft. a túláramvédő biztosító betétek egyik európai kulcsgyártója. Több mint 25 éves tapasztalattal rendelkezünk a világszínvonalú biztosító betétek gyártásában. Termékeinket világszerte alkalmazzák akár olyan létesítményekben is, mint az atomerőművek és olajfúrótornyok. Vállalatunk egyike a három legnagyobb európai gyártónak, közel 350 alkalmazottal. Több mint 6 millió biztosító… Find out more