Job offer description

Główne obowiązki:

  • Zapewnienie wsparcia dla klientów w branży podróży (poprzez telefon, e-mail, czat)
  • Obsługiwać wszystkie zapytania klientów easyJet na Facebooku i Twitterze
  • Odpowiedzi na zapytania przesłane bezpośrednio przez Klienta
  • Informuj klientów o wszelkich zmianach w ich podróży
  • Współpraca z klientami ze specjalnymi potrzebami podczas podróży
  • Pracy z kolegami, aby zapewnić spełniają oczekiwań klientów są

Profil kandydata:

  • Doskonałe umiejętności pisemne i ustne w języku hiszpańskim
  • Dobra znajomość angielskiego języka
  • Doskonała obsługa klienta i aktywna postawa
  • Przekonana, elastyczne i zorientowane na wyniki podejście,
  • Być pozytywne, entuzjastyczne i proaktywne perspektywy,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Korzyści:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie (oraz dodatkowe bonusy)
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń
  • Pełna-paid odpowiednie szkolenie
  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny (w tym opieki stomatologicznej po aktualizacji pakietu)
  • Nagroda Programu Skierowanie pracownika
  • Wielkie możliwości rozwoju, w międzynarodowej firmie tempie szybkim -
  • Wielokulturowym, świetne warunki pracy
  • Szybki proces rekrutacji przy 2-3 tygodni, z "odległych" systemów aplikacyjnych
Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • English
  • Very good
  • Spanish
  • Very good

Bringing service to life Serco employs over 100,000 people in more than 30 countries, delivering local services informed by many years of international experience and expertise. We improve services by managing people, processes, technology and assets more effectively. Combining commercial know-how with a deep public service ethos, we advise policy makers, design innovative… Find out more