Job offer description

Siltumiekārtu inženieris

Inženiertehniskās nodaļas Siltumiekārtu daļā

Galvenie pienākumi:

  • nodrošināt siltumenerģijas un kurināmā pareizu, ekonomisku izlietošanu apsaimniekojamo ēku siltumapgādē
  • nodrošināt ēku iekšējo siltumapgādes sistēmu vispārējo vai ārkārtas apsekošanu tehniskā stāvokļa noteikšanai, sastādīt apsekošanas aktus
  • plānot un organizēt ēku siltumapgādes sistēmu remontdarbus, noteikt darba apjomu defektu novēršanai
  • kontrolēt un pieņemt paveikto un to atbilstību noslēgtajiem līgumiem, pārbaudīt rēķinus, nepieciešamības gadījumā sastādīt aktus
  • kontrolēt siltumnesēja parametru (ēkas siltummezglos un vietējās katlu mājās) atbilstību apkures temperatūras grafikam uz piederības robežas un ūdens temperatūru karstā ūdens apgādes sistēmā
  • nodrošināt tehniskās dokumentācijas izskatīšanu un saskaņošanu un veikt tehnisko bojājumu iemeslu noteikšanu un  to novēršanas nodrošinājumu
  • kontrolēt siltummezglu un vietējo katlu māju remontdarbu veikšanu un nodošanu pēc grafika un tehniskajiem noteikumiem, kā arī materiālu izlietojumu remontdarbiem
  • organizēt valdījumā esošās ēkās uzstādīto siltumapgādes kopējās uzskaites mēraparātu rādījumu nolasīšanu
  • darbus veikt atbilstoši normatīvajiem aktiem un SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” organizatoriskajiem dokumentiem
Job requirements

Prasības:

  • otrā līmeņa augstākā izglītība inženiertehniskajās zinātnēs
  • B kategorijas autovadītāja apliecība
  • profesionāla darba pieredze pēc darba satura līdzvērtīgu amata pienākumu veikšanā ne mazāk kā trīs gadi
  • vēlami kvalivikācijas pilnveides kursi atbilstoši amata pienākumiem
  • labas datorprasmes (MS Office)
  • valsts valodas prasmes C līmeņa 1.pakāpē
Benefits

Piedāvājam:

  • Stabilu, atbildīgu un dinamisku darbu lielākajā namu pārvaldīšanas uzņēmumā Baltijā
  • Atalgojumu 1800,00 EUR pirms nodokļu nomaksas
  • Apmācības un izaugsmes iespējas
  • Veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika)
  • Papildatvaļinājuma dienas papildus Darba likumā noteiktajam, finansiālu atbalstu ģimenēm (bērna piedzimšana, pabalsts nometņu apmaksai u.c.)
Job details
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • Latvian
  • Fluent
Salary range:
1800 - 1800 EUR
Date of expiry:

About company

Lielākais namu pārvaldīšanas uzņēmums Baltijā, kas apsaimnieko gandrīz 4000 dzīvojamās mājas Find out more