Job offer description

Ha neked is alapérték a szakmaiság és megbízhatóság a mérnöki munkavégzésben, az alábbi hirdetés Neked szól. Folyamatosan terjeszkedő, korszerű technológiát alkalmazó és nem utolsó sorban nemzetközi szintű autóipari partnerünk várja szakmájában elhivatott új mérnök jelöltjét, hogy lehetőséget adjon a mérnöki szektoron belüli széleskörű fejlődésre Senior folyamatmérnök pozícióba.

Feladatok:

  • Termelési folyamatok optimalizálása
  • Hatékonyságnövelő, költségcsökkentő, minőségjavító projektek koordinálása
  • Munkafolyamatok folyamatos felülvizsgálata
  • Kalkulációk kezelése, nyomonkövetése
  • Gyártóberendezések optimális működésének biztosítása
  • APQP dokumentációk karbantartása
  • Új projektek bevezetésének támogatása
  • Karbantartási folyamatok fejlesztése

Rád várunk az alábbiak alapján:

  • Rendelkezel műszaki végzettséggel
  • 2-3 éve már a szakmában dolgozol
  • Középszinten használod írásban és szóban is az angol nyelvet
  • Csapatjátékos vagy, de nem rettensz vissza az önálló feladatoktól sem
  • Nyitott személyiség, vezetői készségekkel

Amit pályázóinknak nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai nyelv fejlesztése multinacionális gyártópartnernél
  • Ösztönző és dinamikus munkakörnyezet
  • Minőségi munkavégzés egy világszínvonalú termék előállításához

Munkavégzés helye:

  • Jász-Nagykun-Szolnok megye keleti része

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megjelölésével a wf61948@workforce-kozvetites.hrszoftver.hu e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • English
  • Good
Salary range:
Date of expiry:

About company

A Work Force Kft. több mint 10 éve az az innovatív és megbízható munkaerő-kölcsönző cég, amely több éves tapasztalatával és hatékony megoldásainak köszönhetően megbízható munkavállalókat biztosít Ügyfelei számára. Társaságunk, mind filozófiájában mind pedig szolgáltatásaiban a legnagyobb ügyfél elégedettségre törekszik. Sikerünk kulcsa, hogy minden esetben rugalmas, gyors és a Megbízóink… Find out more