Job offer description

Sütőipari betanított munkás

Folyamatosan bővülő gyártósoraink mellé keresünk betanított munkásokat, három műszakos munkarendbe.

Feladatok: péksütemények formázása, díszítése, sütőtálcára helyezése és csomagolása.

Amit ajánlunk:

  • Dinamikusan fejlődő vállalat stabil háttérrel
  • Hosszú távú munkalehetőség munkaszerződéssel
  • Órabér bruttó 992,-Ft
  • Műszakpótlék 30%
  • Havonta nettó 18.000 Ft jelenléti bónusz
  • Személyi jutalom lehetősége
  • Utazási költségtérítés
  • Folyamatos bérfejlesztés

Munkavégzés helye: Nagyatád

Jelentkezés: info@deh.hu, +36 82 553 121

Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:
Link for more information:

About company

Stabil hátterű, dinamikusan fejlődő, fagyasztott pékáruk (töltött fánkok, bajor termékek, tallérok, stb.) gyártásával foglalkozó német tulajdonú vállalkozás. A stable, dynamically developing German-owned company, producing frozen bakery products (stuffed donut, Bavarian products, pastry, etc.). Find out more