Job offer description

Galvenie amata pienākumi:

  • sagatavot radiofarmpreperātus pirms scintigrāfijas izmeklējumiem atbilstoši darba drošības un radiācijas drošība prasībām;
  • veikt i/v injekcijas, katetru ievietošanu pirms radiofarmpreperāta intravenozas ievades;
  • nogādāt utilizējamo materiālu utilizācijas vietā;
  • veikt medikamentu un farmpreperātu uzskaiti un norakstīšanu;
  • piedāvājam arī iespēju strādāt dežūrdarbu Neatliekamās medicīnas centrā.

Prasības pretendentiem:

  • diploms radiologa asistenta vai radiogrāfera studiju programmā;
  • derīgs radiācijas drošības sertifikāts;
  • reģistrācija ārstniecības personu valsts reģistrā;
  • prasme veikt intravenozās injekcijas un ievietot intravenozos katetrus tiks uzskatīta par priekšrocību, bet nav obligāta;
  • vēlama iepriekšēja darba pieredze specialitātē;
  • obligātas valsts valodas zināšanas;
  • teicamas komunikācijas un saskarsmes spējas;
  • precizitāte, augsta atbildības sajūta.

Piedāvājam:

  • summēto darba laiku atbilstoši darba grafikam (gan 8h, gan 24h darbs);
  • atbildīgu, dinamisku un interesantu darbu;
  • iespējas pilnveidot prasmes arī citās izmeklēšanas metodēs (rentgenogrāfija, mamogrāfija, magnētiskā rezonanse, datortomogrāfija).

Atalgojums:

  • akordalga atbilstoši paveiktajam (vidējā akordalga sākot no 1065,00 EUR Bruto mēnesī) un sociālās garantijas;
  • iespēja nopelnīt papildus atalgojumu, strādājot citās izmeklējumu metodēs un/vai, strādājot dežūrdarbu Neatliekamās medicīnas centrā;
  • atviegloti nosacījumi medicīniskajai aprūpei Slimnīcā.
Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • Latvian
  • Very good
Salary range:
Date of expiry:
Link for more information:

About company

VSIA “Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca” ir daudzprofilu slimnīca, kas sniedz pilna apjoma neatliekamo un plānveida medicīnisko palīdzību, kā arī nodrošina pirms un pēc diploma izglītību, veic zinātniskus pētījumus un nodrošina jaunu ārstniecības metožu un tehnoloģiju aprobēšanu un ieviešanu Latvijā. Slimnīca lepojas ar mūsdienu prasībām un kvalitātei atbilstošu, modernu… Find out more