Job offer description

Stabil vállalati háttérrel rendelkező, fémipari gyártó partnercégünkhöz keresünk munkavállalót az alábbi munkakörben:

                                                                    PROJEKTMÉRNÖK

                                                                               Győrben.

Feladatok:

  • A projektek koordinálása, kísérése és a projekt megvalósítása a szériagyártásig a jogszabályoknak megfelelően.

  • Projektterv, időterv készítése és aktualizálása.

  • Felelősség a budget betartásáért.

  • A projektben dolgozók felügyelete és koordinálása.

  • Vevői követelmények, elvárások végrehajtása.

  • Kapcsolattartás a vevőkkel és a vevői reklamációk kezelése.

  • Selejtjelentések összeállítása.

  • Első minta gyártási, szállítási igény szükségességének meghatározása.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség.

  • Minimum 2-3 éves autóipari gyártó projektben szerzett tapasztalat.

  • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás.

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

  • Rendszerben és folyamatokban való gondolkodásmód.

  • Határozott személyiség, jó kommunikációs képesség.

    Amit kínálunk:

  • Hosszútávú perspektíva egy folyamatosan fejlödő cégnél.
  • Versenyképes juttatások.

Munkavégzés helye:

  • < >Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az lilla.bognar@adecco.com e-mail címre és regisztráljon a http://www.adecco.hu/hu/allaskeresoknek/regisztracio oldalon.

Job details
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • English
  • Very good
Salary range:
Date of expiry:

About company

Az Adecco csoport a világ legnagyobb humánerőforrás-szolgáltatásokat nyújtó cége, munkavállalói létszám szerint a világ negyedik legnagyobb munkáltatója. 1991-ben alakult meg a svájci Adia leányvállalataként 7.5 millió forint alaptőkével, az Adecco néven 1997 óta, az ADIA és a francia ECCO globális fúziója óta működünk. Irodáink a teljes földrajzi lefedettség érdekében az ország minden régiójában… Find out more