Job offer description

Kedves Álláskereső! Engedd, hogy egy pillanatra lekössem a figyelmedet és megspóroljam neked azt az időt, amit feleslegesen töltenél haszontalan álláskereséssel és interjúkra járással. Tudom, hogy ezer fele érdeklődsz, sokminden foglalkoztat, előtted a millió lehetőség és keresed az utad. Szereted a pörgést, örülsz, ha emberszagú a munka és nem csak papírokat látsz mindenfele az asztalodon. Élvezed az új kihívásokat, változatos munkarenddel. Pontosan ezért szeretném, hogy Te legyél az új

Projekt koordinátor/ toborzó

a Job Force Iskolaszövetkezet budapesti irodájában, osztott munkakörrel.  Kamatoztasd nálunk korábban megszerzett tudásod, és szerezz további értékes tapasztalatokat!

Feladatok:

  • Projekt jellegű feladatok megvalósítása partnereink diákmunkaerő-igényeinek kiszolgálása érdekében;
  • Diákok szervezése és megfelelő tájékoztatása;
  • Bérszámfejtés előkészítése;
  • Kapcsolattartás a partnerekkel;
  • Toborzási feladatok ellátása;
  • Adminisztráció.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség;
  • Kiváló kommunikációs készség, stressztűrő és problémamegoldó képesség;
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat;
  • Gépjármű vezetési tapasztalat.

Amit nyújtani tudunk:

  • Hosszútávú munka- és fejlődési lehetőség;
  • Versenyképes alapfizetés.

Állás, munka területei:

  • HR, munkaügy
  • Toborzás

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Ha már soraim végéig is velem tartottál, engedd, hogy közelebbről is megismerhessük egymást. Várom önéletrajzodat a wf61960@workforce-kozvetites.hrszoftver.hu e-mail címre!

Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:

About company

A Work Force Kft. több mint 10 éve az az innovatív és megbízható munkaerő-kölcsönző cég, amely több éves tapasztalatával és hatékony megoldásainak köszönhetően megbízható munkavállalókat biztosít Ügyfelei számára. Társaságunk, mind filozófiájában mind pedig szolgáltatásaiban a legnagyobb ügyfél elégedettségre törekszik. Sikerünk kulcsa, hogy minden esetben rugalmas, gyors és a Megbízóink… Find out more