Job offer description

Atea Global Services, SIA

Programmēšanas Inženieris

Galvenie Pienākumi

  • Tehnisko risinājumu arhitektūras izstrāde, kas atbilst produkta vajadzībām;
  • Jaunu tehnoloģiju un platformu identificēšana, lai palīdzētu risināt esošās infrastruktūras tehniskos izaicinājumus;
  • Datu prasību apkopošana, klientu prasību izpratne un palīdzība tehnisko un biznesa prasību saskaņošanā;
  • Automatizēta risinājuma izstrāde produktivitātes un efektivitātes sasniegšanai;
  • Arhitektūras un inženiertehnisko koncepciju pielietošana, lai izstrādātu risinājumu, kas atbilst dažādām ekspluatācijas prasībām;
  • Jaunu tehnoloģiju tendenču izpēte un zināšanu pielietošana jaunu risinājumu izstrādē;
  • Komandas biedru atbalsts un iedvesmošana un motivēšana;
  • Apmācības semināru organizēšana;
  • Izpildāmo uzdevumu analīze atbilstoši komandas biedru kompetencei;
  • Regulāra komunikācija ar augstāko vadību un atskaite;
  • Tehniskās dokumentācijas pārvaldība;
  • Automatizācijas programmatūras, skriptu un risinājumu dokumentēšana un uzglabāšana.

Uzņēmums no kandidātiem sagaida

  • Pieredze īpašās tehniskās jomās atkarībā no prasībām
  • C# .NET, MVC, Java, programmēšanas valodas zināšanas
  • SQL Server
  • HTML / CSS / SASS
  • JavaScript / jQuery
  • AngularJS / React / React Native
  • Git / Source Control / Docker
  • Front-end & Back end (Unit) Testing

Darba vieta:   Mūkusalas iela 15, Rīga, LV-1004

Lai pieteiktos, sūti savu CV uz e-pasta adresi recruiting_it@atea.com, norādot vakances nosaukumu.

Alga bruto: 2859.22 - 4618.76 EUR

Vakances Nr.: 210608-51

Uzņēmums: SIA "Atea Global Services"

Darba vietas adrese: LATVIJA, Mūkusalas iela 15, Rīga

Nosaukums: Viena vesela slodze

Darbības joma: Informācijas tehnoloģijas / Telekomunikācijas

Aktuāla līdz: 31.12.2021

Pieteikto vietu skaits: 3

Job details
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:

About company

Cienījamie pasākuma dalībnieki un apmeklētāji,Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrētās vakances ir atrodamas CV un Vakanču portālā, kā arī EURES portālā.NVA profilā ir publicētas vairākas vakances, kuras CV un Vakanču portālā ir atrodamas, izmantojot filtru Bruto alga no 2000 EUR.Ja kāds no darba piedāvājumiem Jūs ir ieinteresējis, rīkojieties atbilstoši vakancē minētajai informācijai par… Find out more