Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od ponad10 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców.

Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

W aktualnym projekcie rekrutacyjnym

poszukujemy kandydatów do pracy w zakładach produkujących

PRODUKCJA PIZZY, SAŁATEK, CIASTEK I MIĘSA

Miejsce pracy: Holandia

Opis stanowiska:

  • Pakowanie produktów spożywczych;
  • Łatwa i przyjemna praca przy linii produkcyjnej;
  • Proste prace produkcyjne niewymagające kwalifikacji;

Wymagania:

  • Dyspozycyjność;
  • Zaangażowanie w pracę;
  • Mile widziane prawo jazdy;

Oferujemy:

  • Ubezpieczenie;
  • Zakwaterowanie;
  • Dojazd do Holandii;
  • Opiekę polskiego koordynatora;
  • Pewną wypłatę, zawsze na czas!
  • Pracę na dłuższy okres;

Projekt skierowany dla osób spełniających jeden z poniższych punktów

  • Osoba bezrobotna przez dłuższy okres (dłużej niż rok)
  • Absolwentów szkół średnich oraz szkół wyższych, którzy po ukończeniu szkoły przez 3 miesiące nie znaleźli zatrudnienia
  • Uczniów, którzy przerwali edukację na poziomie szkoły ponadgimnazjalnej

Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required

Since its incorporation in 2001, Covebo has been strengthening its position as a reliable employment mediation agency. Thanks to our broad network of offices, we can assist a great number of foreign workers in finding a job in the Netherlands. Covebo has several temporary employment agencies in the Netherlands with offices in Almelo, Barneveld, Bunschoten, Harderwijk, Nijkerk, Sliedrecht, Tilburg… Find out more