Obecnie powiększamy zespół i poszukujemy Pracownika ds. Pozyskiwania Klienta. Biuro oraz praca jest w całości polskojęzyczna, dlatego wystarczy jedynie znajomość języka polskiego, by pracować w naszym biurze w Berlinie.

Doświadczenie w sprzedaży nie jest wymagane (jest to plus). Firma zapewnia 4 dniowy kurs szkoleniowy dotyczący inwestycji, platformy. Po zatrudnieniu kandydat zostaje przydzielony do zespołu, w którym ma szansę nauczyć się sprzedaży pod okiem doświadczonego Team Leadera.

Korzyści:

  • Wypłata składająca się z podstawy oraz premii od każdego nowopozyskanego klienta,
  • 4 – dniowy kurs sprzedaży naszego produktu,
  • Praca w międzynarodowej firmie w Berlinie z polskim zespołem pełnym otwartych i energicznych osób,
  • Codzienne darmowe przekąski, kawa, herbata,
  • Otwarta i wspierająca kultura pracy,
  • Możliwości rozwoju kariery,
  • Konkurencyjny pakiet wynagrodzeń,
  • Wcześniejsze doświadczenie nie jest wymagane.

Obowiązki:

  • Inicjowanie kontaktów z potencjalnymi klientami, którzy wykazali zainteresowanie inwestycjami  lub możliwością działania na naszej platformie,
  • Zapoznawanie klienta z najważniejszymi funkcjami platformy,
  • Budowanie i wzmacnianie relacji z klientami przez telefon,
  • Pomoc klientom w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących naszej platformy.

Dołącz do Vie Finance już dziś i doświadcz korzyści płynących z pracy w międzynarodowej firmie, która ceni swoich pracowników i zapewnia wspierające i stymulujące środowisko pracy.

Aplikuj już dziś i rozpocznij z nami ekscytującą podróż zawodową!

Job requirements

Kwalifikacje:

  • Znajomość języka polskiego.
  • Pasja do zapewniania doskonałej obsługi klienta.
  • Gotowość do nauki i adaptacji.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Chęć osiedlenia się w Berlinie na stałe.
Nice to have

Język angielski lub niemiecki

Benefits

Bardzo dobre wyposażenie kuchenne, duża ilość przekąsek zapewnianych przez firmę.

Job restrictions

Potrzebne jest zaświadcznie o niekaralności

Job details
Occupation field:
Education field:
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • Polish
  • Fluent
Required skills:
Polish
Salary range (Monthly):
2100 - 5000 EUR (Gross pay)

VieFinance A.E.P.E.Y. S.A. jest regulowaną firmą inwestycyjną założoną w 2011 roku, zarejestrowaną w Rynkach Instrumentów Finansowych oraz posiada zezwolenie na działalność jako Firma Inwestycyjna regulowana przez Grecką Komisję Rynku Kapitałowego (HCMC) i spełnia standardy regulacyjne Europejskiego Urzędu Nadzoru Giełd i Papierów… Find out more