Job offer description

Saistībā ar darba apjoma palielināšanos un uzņēmuma attīstību, aicinām darbā uz nenoteiktu laiku

PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTU

Uzņēmums METALEKSPO, 100% orientēts uz eksportu. Neapstrīdams līderis krāsaino metālu tirgū, kurš jau 25 gadus darbojas Baltijas reģionā.

Mūsu sadarbības partneri ir pasaules līderi: Aurubis Vācija - vara ražotājs, METRACO Polija - vara ražotājs, Honda Trading Corporation Japāna un citi tirgus dalībnieki

Mēs pastāvīgi augam: katru gadu pievienojam 15% -20%

Mūsu uzņēmumā strādā 45 darbinieki un katrs ir unikāls un sniedz ievērojamu ieguldījumu uzņēmuma attīstībā - tieši ietekmējot produktus un procesus.

Produktu līnija tiek paplašināta, kas mums ļaus palielināt apgrozījumu un nopelnīt vēl vairāk!

Mēs meklējam produktīvu pārdošanas speciālistu, kurš ir gatavs nākotnē kļūt par vadītāju, lai izveidotu spēcīgu pārdevēju komandu.

Mēs sagaidām, ka amata kandidāts regulāri izpildīs pārdošanas plānu, jo tas nodrošina uzņēmuma dzīvotspēju.

Jūs esat mūsu kandidāts, ja:

●      esiet pieredzējis pārdošanas menedžeris. Pārdošanas pieredze mums ir svarīga, un jomai nav nozīmes. Ja esat strādājis ar metālu vai loģistikā, tā būs Jūsu priekšrocība.

●      mīlat vienmēr pārdot. Jums patīk komunikācija, palīdzot cilvēkiem atrast to, kas viņiem nepieciešams.

●      mēs esam pārliecināti, ka Jūs vienmēr sniegsiet lielisku rezultātu. Jūs esat pārliecināts par sevi, pārliecināts par plānu īstenošanu, pārliecināts, ka noteikti nopelnīsit savu prēmiju.

●      redzat mērķi, jūs neredzat šķēršļus.

●      esat diezgan ambiciozs un vēlaties augt. Lai to izdarītu, Jūs pastāvīgi mācāties, iepazīstaties ar jaunām tehnoloģijām, katru reizi, kad uzņematies jaunas jomas savā atbildības jomā.

Galvenie pienākumi:

●      meklēt klientus, izmantojot meklētājprogrammas, internetu, izstādes, žurnālus;

●      pastāvīgo klientu uzturēšana;

●      komerciālu piedāvājumu sagatavošana un to nosūtīšana;

●      informācijas nodošana iepirkuma nodaļai (pieteikumi);

●      klientu bāzes uzturēšana programmā CRM;

●      īpašo ziņojumu uzturēšana;

●      spēt strādāt komandā.

Piedāvājam:

●      augstas kvalitātes preces, par kurām paši esam pārliecināti;

●      mēs esam gatavi apmācīt par produktiem un tehnoloģijām;

●      šajā posmā nav skriptu, bet mēs tos izveidosim kopā - jums būs iespēja dalīties ar savu veiksmīgo pieredzi;

●      atalgojums līdz 3800 EUR/bruto;

●      sociālās garantijas, veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;

●      strādājam, darba dienās no 8.00 līdz 17.00;

Ja jūs tas ieinteresēja, piesakies!

Gaidīsim Jūsu CV ar norādi “Pārdošanas speciālists/e” līdz 2023. gada 25. oktobrim  uz e-pastu: laima.karatajeva@metalekspo.lv

SIA METALEKSPO

Reģ.nr.40003440140

Rencēnu 32, Rīga, LV-1073, Latvija

Job requirements

Job details
Sector:
Occupation field:
Education field:
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • Latvian
  • Good
Salary range (Monthly):
3800 - 3800 EUR (Gross pay)
Date of expiry:

About company

Cienījamie pasākuma dalībnieki un apmeklētāji,Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrētās vakances ir atrodamas CV un Vakanču portālā, kā arī EURES portālā.NVA profilā ir publicētas vairākas vakances, kuras CV un Vakanču portālā ir atrodamas, izmantojot filtru Bruto alga no 2000 EUR.Ja kāds no darba piedāvājumiem Jūs ir ieinteresējis, rīkojieties atbilstoši vakancē minētajai informācijai par… Find out more