Job offer description

Állateledel és takarmány forgalmazásával és mezőgazdasági gépek értékesítésével, szervizelésével foglalkozó partnercégünk számára keresünk pénzügyes kollégát. Bővülés miatt családias hangulatú csapatba, versenyképes jövedelemmel, stabil és megbízható vállalati háttérrel várják az új munkatársat.

Feladatok:

  • pénztár kezelése;
  • készpénzes számlák kiállítása;
  • számlák rögzítése ügyviteli rendszerben;
  • bel- és külföldi kiküldetések elszámolása;
  • szállítólevelek nyilvántartása, ellenőrzése;
  • pénzügyi reklamációkezelés;
  • kapcsolattartás a munkatársakkal.

 Elvárások:

  • középfokú végzettség;
  • számlázás területén szerzett legalább 2 éves tapasztalat;
  • felhasználó szintű számítógépes ismeretek;
  • megbízhatóság;
  • pontosság.

 Előnyök:

  • pénzügyi, számviteli végzettség;
  • angol és/vagy német nyelvtudás;
  • számvitelben, pénzügyi területen szerzett tapasztalat.

 Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem;
  • azonnali munkakezdés;
  • stabil, megbízható háttér,
  • fiatalos, dinamikus csapat.

 Munkavégzés helye: Budapest, XVII. kerület

Munkavégzés ideje: teljes munkaidő, heti 40 óra, 6:00-14:00 óráig

Job details
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • English
  • Basic
  • German
  • Basic
Salary range:
Date of expiry:
Link for more information:

About company

Cégünk több mint 20 éve munkaerő toborzással, kiválasztással, szervezéssel foglalkozik. Országosan 5 irodánkban azon dolgozunk kollégáinkkal, hogy több száz megbízónk elégedett legyen az általunk kiválasztott jelöltekkel és hosszú távon sikeresen együtt tudjanak működni, akár ÖNNEL. Lehetőségeinkl: www.produkteam.hu Find out more