Agencja Zatrudnienia Derksen Polska Sp.z o.o (numer certyfikatu 4042), obecnie poszukuje osoby na stanowisko:

Operator suwnicy z kursem MAG/TIG

Miejsce pracy: Gliwice

Zakres obowiązków:

•Wykonywanie drobnych poprawek spawalniczych

•Walcowanie (prostowanie) na walcarce produkowanych przez firmę płyt napawanych

Oferujemy:

•Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (początkowo umowa tymczasowa)

•Pracę w nowoczesnej hali produkcyjnej

•Darmowe napoje (kawa, herbata)

•Pracę w renomowanej firmie, która stawia na rozwój pracowników

Wymagania:

•Podstawowe uprawnienia w metodzie MAG (135) lub TIG (141)

•Uprawnienia do obsługi suwnic sterowanych z poziomu roboczego (zero)

•Umiejętność obsługi walcarki (nie jest konieczna- dodatkowy atut)

•Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji na adres biuro@derksen-polska.pl, wpisując w temacie wiadomości nazwe stanowiska.

Job details
Work experience:
Work experience is not required

Jesteśmy obecni na rynku polskim od 2007 roku, jako certyfikowana agencja zatrudnienia. Świadczymy z powodzeniem usługi w zakresie pośrednictwa pracy, pracy tymczasowej oraz doradztwa zarówno dla małych jak i dużych podmiotów gospodarczych w kraju i za granicą. Pracujemy dla firm w przeważającej części produkcyjnych, budowlanych jak również działających w szeroko rozumianej branży technicznej i… Find out more