Job offer description

Olasz technológiai cég, Magyarországon most létrejövő, új irodájába keresünk munkatársat.

Feladatok:

  • Új hirdetési források felkutatása (azok számára, akiknek releváns lehet).
  • Hirdetés és marketing kampányok letárgyalása.
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, szolgáltatókkal.
  • Marketing és hirdetései tevékenységek vezetése, és ezek riportálása a vezetőség felé.
  • Partner fizetések és könyvelések figyelése.
  • Médiatervek létrehozása (hol, kinek hirdessenek).
  • Versenytársak forgalmának figyelése.
  • Termék javítása visszajelzésekkel a fejlesztő csapat számára.

Elvárások:

  • 1-3 év tapasztalat nemzetközi piaci igények figyelésében, tervezés-megvalósításában.
  • Tapasztalat Google Analytics és/vagy más analitikus programokban.
  • Jó Excel vagy Spreadsheets tudás.
  • Analitikus gondolkodásmód.
  • Folyékony angol tudás szóban és írásban.
  • Univerzalitás, multi-tasking.
  • Értse és ismerje CPM, CPC, CPA modelleket.
  • Különböző kimutatási technikákban való tapasztalat.
  • Tapasztalat mobilhirdetésekben.
  • Naprakész tudás az online hirdetések vezető technológiáiban.
  • DoubleClick digital platform ismerete.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Családias hangulat
  • Fejlődési lehetőség
Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:

About company

A Pannon-Work Csoport Magyarország egyik legjelentősebb HR szolgáltatójaként 16 hazai kirendeltségen foglalkozik munkaerő-közvetítéssel, munkaerő-kölcsönzéssel, toborzás-kiválasztással, és diákmunka szervezéssel, jelentős tapasztalattal és gyakorlattal rendelkezik munkaügyi projektek teljes körű lebonyolítása, komplett HR-szolgáltatások területén. Álláslehetőség itthon és országhatárainkon túl is… Find out more