Job offer description

FELADATOK:

  • Fő feladat: a géppark karbantartásához kapcsolódó szerelési feladatok ellátása, valamint a szerelőcsapat munkájának ellenőrzése
  • A műhelyben dolgozók (2-3 fő) munkájának koordinálása, felügyelete
  • Tanulók munkájának koordinálása, felügyelete
  • Lakatos munkák, esztergálás
  • Szükséges anyaglista összeírása
  • Érkező anyagok átvétele
  • Helyi kiszállás a környéken (gyorsszerviz biztosítása)

AMIT SZERETNÉNK KÉRNI:

  • B kategóriás jogosítvány
  • 3-4 év gépműhelyben végzett munkatapasztalat

ELŐNYT JELENT:

  • 1-2 év műhelyvezetői tapasztalat
  • Teherautó, nehézgépkezelői jogosítvány
  • Lakatos végzettség
  • Angol nyelvtudás

AMIT VÁLLALATUNK NYÚJT:

  • Stabil cég, hosszú távú megbízható munkahely
  • Versenyképes fizetés
  • Fiatal csapat

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Somogycsicsó, Csicsópuszta
Job details
Work experience:
Work experience is required
Duration of work experience:
Between 2 and 5 years
Salary range:
Date of expiry:

About company

A Claessens Group története 1995-ben kezdődött a Dél-Somogyi Állami Gazdaság utódcégének megvásárlásával. A Claessens családban korábban is hagyománynak számított a gazdálkodás, amely tevékenységet hazánkban is folytatva, létrehozták Somogy megye legnagyobb állattartó vállalatát. A közel 200 főt foglalkoztató cégcsoport mára Nagyatád és környéke egyik legjelentősebb munkaadója. A… Find out more