Job offer description

Galvenie amata pienākumi:

  • plānot un sniegt aprūpi un izglītošanu hemodialīzes pacientiem;
  • nodrošināt pacientiem ārsta  nozīmēto medikamentu saņemšanu;
  • sagatavot aparatūru un aprīkojumu hemodialīzes procedūrām;
  • veikt pacientiem ārsta nozīmētās diagnostiskās un ārstnieciskās procedūras.

Prasības pretendentiem:

  • medicīnas māsas izglītība;
  • reģistrācija ārstniecības personu reģistrā;
  • vēlams nieru aizstājterapijas sertifikāts, internās aprūpes māsas vai ķirurģiskās aprūpes māsas sertifikāts;
  • prasme noteikt prioritātes, spēja ātri reaģēt un darboties neatliekamās situācijās;
  • obligātas valsts valodas zināšanas;
  • teicamas komunikācijas un saskarsmes spējas;
  • precizitāte, augsta atbildības sajūta.

Piedāvājam:

  • 12 stundu dienas darbs saskaņā ar darba grafiku;
  • atbildīgu, dinamisku un interesantu darbu;
  • atvieglotus nosacījumus medicīniskai aprūpei slimnīcā.

Atalgojums:

  • stundas PAMATA likme no 7,57 līdz 8,77 EUR/h Bruto;
  • piemaksas atbilstoši darba likumdošanai un koplīgumam (par darba stāžu, u.c.);
  • vidējā mēnešalga par 168h no 1271,00 līdz 1473,00 EUR Bruto;
  • papildus mainīgā darba samaksas daļa (apmērs atkarīgs no sasniedzamo darba mērķu izpildes).
Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • Latvian
  • Very good
Salary range:
Date of expiry:
Link for more information:

About company

VSIA “Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca” ir daudzprofilu slimnīca, kas sniedz pilna apjoma neatliekamo un plānveida medicīnisko palīdzību, kā arī nodrošina pirms un pēc diploma izglītību, veic zinātniskus pētījumus un nodrošina jaunu ārstniecības metožu un tehnoloģiju aprobēšanu un ieviešanu Latvijā. Slimnīca lepojas ar mūsdienu prasībām un kvalitātei atbilstošu, modernu… Find out more