Job offer description

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk Partnercége számára

Mérlegképes könyvelő

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Teljes körű könyvelés végzése
  • Folyószámlák, főkönyvi analitikák egyeztetése
  • Havi riportok elkészítésében és feltöltésében való aktív részvétel
  • Számviteli csapat erősítése magas szakmai színvonalon
  • Társosztályokkal való együttműködés
  • Feladatkörrel kapcsolatos adminisztratív tevékenységek végzése

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • Számviteli szabályok naprakész ismerete
  • Teljes körű könyvelésben szerzett minimum 2 éves tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói MS Office ismeret
  • Nyitott, rugalmas, együttműködő személyiség
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • SAP rendszer ismerete
  • multinacionális környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Támogató csapat,

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy küldje el részletes fényképes, szakmai önéletrajzát, bruttó bérigénye megjelölésével következő e-mail címre: vivien.molnar@adecco.com és erősítse meg jelentkezését azzal, hogy regisztrál oldalunkon: www.adecco.hu

Kérjük, jelentkezése során feltétlenül tüntesse fel a tárgyban a pozíció megnevezését!

Job details
Education field:
Work experience:
Work experience is required
Language skills:
  • English
  • Good
Salary range:
Date of expiry:

About company

Az Adecco csoport a világ legnagyobb humánerőforrás-szolgáltatásokat nyújtó cége, munkavállalói létszám szerint a világ negyedik legnagyobb munkáltatója. 1991-ben alakult meg a svájci Adia leányvállalataként 7.5 millió forint alaptőkével, az Adecco néven 1997 óta, az ADIA és a francia ECCO globális fúziója óta működünk. Irodáink a teljes földrajzi lefedettség érdekében az ország minden régiójában… Find out more