Job offer description

Jó hírnevű, elektornikai területre specializálódott, technológiai újítások területén piacvezető megbízónk részére keresünk

Linux fejlesztő

pozícióba kollégát.

Feladatok:

  • Linux kernel és driver fejlesztése, portolása, hibák felderítése,

  • A cég saját szoftvertermékein, valamint nyílt forráskódú komponenseken és egyedi platformokon alapuló szolgáltatások tervezése és implementációja,

  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás, ügyfélspecifikációk alapján tervezés, fejlesztés,

  • Projektek követelményeinek elemzése, projektmenedzserekkel való együttműködés,

  • Specifikációk és egyéb projektdokumentáció elkészítése.

Elvárások:

  • Villamosmérnök/IT területen szerzett Bsc/Msc végzettség,

  • Min. 2- 3 év Linux Kernel programozási tapasztalat,

  • Beágyazott rendszerek ismerete,

  • Verziókezelő rendszerek ismerete,

  • Magabiztos angol nyelvtudás,

  • Előnyt jelent a boot-time optimalizálásában szerzett tapasztalat.

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes juttatási csomag,

  • Barátságos, kommunikatív, nyitott gondolkodású környezet,

  • Kimagasló munkahelyi körülmények,

  • Előrelépési lehetőségek, szakmai tréningek,

  • Innovatív technológiák.

  • Junior, és vezető kernel fejlesztői pozíciók.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az AdeccoHU.PP1@adecco.com e-mail címre és regisztráljon a http://www.adecco.hu/hu/allaskeresoknek/regisztracio oldalon.

Job details
Education field:
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • English
  • Very good
Salary range:
Date of expiry:

About company

Az Adecco csoport a világ legnagyobb humánerőforrás-szolgáltatásokat nyújtó cége, munkavállalói létszám szerint a világ negyedik legnagyobb munkáltatója. 1991-ben alakult meg a svájci Adia leányvállalataként 7.5 millió forint alaptőkével, az Adecco néven 1997 óta, az ADIA és a francia ECCO globális fúziója óta működünk. Irodáink a teljes földrajzi lefedettség érdekében az ország minden régiójában… Find out more