Job offer description

Kedves mérnök! Egy szívességre szeretnélek megkérni. Nem is akármilyen szívességre… Van nekem egy multinacionális, elektronikai nagyvállalatom, tele fejlődési lehetőséggel, stabil háttérrel. Eddig tudom, hogy semmi újat nem mondtam, viszont szeretném, ha megértenéd, hogy miért különb az ajánlatom holmi szedett-vedett szóhalmaznál. Neked egy nívós munkahelyre, nekem pedig kiváló munkaerőre van szükségem. Neked fontos, hogy szakmai tudásodhoz méltó elhelyezést kaphass, nekem fontos, hogy jól érezd magad. Neked fontos, hogy ne menjen a munka a magánélet rovására, nekem fontos, hogy előrelépésként tekints új munkahelyedre. Szó mi szó, íme a kérdés:

Lennél-e LEAN Mérnök?

Az alábbi feladatokkal bíználak meg:

  • A gyártás során felmerülő hibák feltárása, dokumentálása és elemzése
  • Az összes gyári munkatárs (mind szellemi mind fizikai), valamint a vezetők támogatása
  • Sikerek elérése a bevált gyakorlatok végrehajtásának alkalmazásakor
  • Dokumentáció készítése a gyár legjobb gyakorlatairól és annak nyilvánosságra hozatala
  • Gyártási folyamatok elemzése, értékelése és korrigálása, ha szükséges
  • Felelősség a termelékenység folyamatos javításáért
  • Javaslattétel a költségcsökkentésre a termelés költségeinek elemzésével
  • Tréningeket és képzéseket kell tartanod a dolgozók részére

Te vagy az én emberem, ha:

  • Felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezel
  • Legalább 2 éves tapasztalatod van gyártási környezetben
  • Aktív a LEAN ismereted (5S, Kaizen, Lean alapelvek)
  • Projektmenedzsmentben járatos vagy
  • Aktív, kommunikációs szintű az angol nyelvtudásod
  • A MS Office programokat felhasználói szinten elsajátítottad
  • Képes vagy önállóan és csapatban is dolgozni
  • Gyártási területen több éves tapasztalattal rendelkezel
  • Jó kommunikációs és prezentációs készségeid vannak

Amivel munkanapjaid gazdagodhatnak:

  • Kiváló csapat és kellemes, fővárostól mentes munkahelyi környezet
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Mivel mindkettőnk számára fontos a gazdaságos és értékes munka, úgy gondolom egy felfelé ívelő munkatársi kapcsolatnak nézünk elébe. Már csak egy apróság választ minket el egymástól, mégpedig önéletrajzod elküldése a wf29781@workforce-kozvetites.hrszoftver.hu e-mail címre. Csak egy percedbe kerül jelentkezni. Hajlandó lennél ennyit áldozni a saját karrieredért?

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015.

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • English
  • Very good
Salary range:
Date of expiry:

About company

A Work Force Kft. több mint 10 éve az az innovatív és megbízható munkaerő-kölcsönző cég, amely több éves tapasztalatával és hatékony megoldásainak köszönhetően megbízható munkavállalókat biztosít Ügyfelei számára. Társaságunk, mind filozófiájában mind pedig szolgáltatásaiban a legnagyobb ügyfél elégedettségre törekszik. Sikerünk kulcsa, hogy minden esetben rugalmas, gyors és a Megbízóink… Find out more