Agencja Zatrudnienia Derksen Polska Sp. z o.o (numer certyfikatu 4042), poszukuje osoby na stanowisko:

OPERATOR LAKIERNI MANUALNEJ-LAKIERNIK

Miejsce pracy: Zabrze

Obowiązki:

- przygotowanie powierzchni przed nałożeniem lakieru;

- pokrywanie powierzchni lakierem;

- konserwacja i kontrola narzędzi pracy;

- obsługa sprzętu: mierniki, pistolet lakierniczy, maszyna 2K;

- przestrzeganie przepisów BHP.

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie;

- umowę o pracę;

- pracę w międzynarodowym środowisku;

- możliwość zdobycia profesjonalnego doświadczenia

Wymagania:

- wykształcenie min. zawodowe, mile widziane średnie techniczne;

- doświadczenie na ww stanowisku lub podobnym (produkcja lub zakład lakierniczy) minimum 3 lata;

- wiedza teoretyczna i praktyczna znajomości farb;

- umiejętność posługiwania się urządzeniami typu: szlifierka, polerka (ręczna i mechaniczna); mierniki oraz pistolety lakiernicze;

- zdolności manualne;

- umiejętność pracy w zespole;

- chęci do podjęcia pracy;

- dyspozycyjność do pracy 3-zmianowej

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie swoich aplikacji na adres biuro@derksen-polska.pl, wpisując w temacie wiadomości nazwę stanowiska.

Job details
Occupation field:
Education field:
Work experience:
Work experience is required

Jesteśmy obecni na rynku polskim od 2007 roku, jako certyfikowana agencja zatrudnienia. Świadczymy z powodzeniem usługi w zakresie pośrednictwa pracy, pracy tymczasowej oraz doradztwa zarówno dla małych jak i dużych podmiotów gospodarczych w kraju i za granicą. Pracujemy dla firm w przeważającej części produkcyjnych, budowlanych jak również działających w szeroko rozumianej branży technicznej i… Find out more