Tropical Islands – największa w Europie tropikalna wyspa. Stawiamy na innowacyjność i motywację, nie tylko w naszej zorientowanej na klienta strategii firmowej, lecz również wśród naszych pracowników. Ze względu na sukcesywny rozwój Tropical Islands i nieustanne wzbogacanie naszej oferty dla wzrastającej liczby gości poszukujemy energicznego, pełnego entuzjazmu i uprzejmego pracownika na stanowisko:

Kucharz (osoby obu płci)

Nr referencyjny EURES: 10000-1108296631-S

Zadania:

  • kucharz przyczynia się do zapewnienia optymalnego przebiegu pracy w przydzielonym obszarze kuchni przy zachowaniu ustalonych standardów
  • jest tym samym odpowiedzialny za optymalne zapewnienie posiłków dla gości
  • troszczy się o czystość i pozytywny wizerunek kuchni
  • odpowiada za zapewnienie oferty kulinarnej oraz przygotowanie posiłków w przydzielonej restauracji
  • ściśle współpracuje ze Station Chefs w przydzielonej restauracji
  • planuje i zamawia składniki dla swojej restauracji samodzielnie, dbając tym samym o sprawny przebieg pracy
  • przejmuje zadania organizacyjne w swoim zespole (kuchnia), dbając o dobrą współpracę z zespołem odpowiedzialnym za serwis
  • codziennie kontroluje wywieszone plany dnia z ofertą kulinarną
  • nadzoruje przestrzeganie obowiązujących w naszym przedsiębiorstwie przepisów higienicznych HACCP

Wymagany profil:

  • ukończone wykształcenie zawodowe jako kucharz oraz doświadczenie zawodowe w branży hotelarskiej lub gastronomii
  • podstawowa wiedza o kuchni europejskiej i międzynarodowej
  • solidna znajomość zasad higieny oraz profilaktyki wypadków
  • talent organizacyjny i umiejętność zachowania zimnej krwi również w trudnych sytuacjach
  • uporządkowany i nakierowany na cel sposób pracy
  • fachowość i zorientowanie na klienta
  • znajomość niemieckiego umożliwiająca komunikację

Czy chcieliby Państwo dołączyć do naszego zespołu? Jeśli tak, czekamy na podania!

Udajcie się Państwo wraz z nami w podróż po tropikach! Czekają na Państwa atrakcyjne pakiety wynagrodzeń, nowoczesne programy premiowania pracowników, np. osobisty rabat oraz wiele możliwości dalszego rozwoju.

Nasz kolega pan Ronny Jackopaschke czeka na Państwa podania wraz z informacją o Państwa oczekiwaniach odnośnie zarobków oraz datą, od kiedy mogliby Państwo rozpocząć pracę. Prosimy o przesłanie podania w języku niemieckim lub angielskim na adres:

bewerbung-tim@tropical-islands.de

Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is required

Tropical Islands, czyli park rozrywki i wypoczynku, w Polsce zwany często "tropikalną wyspą", to najbardziej egzotyczne przedsiębiorstwo w Niemczech. Mieści się 60 km na południe od Berlina, niedaleko zjazdu z autostrady A13. Do granicy z Polską dzieli Tropical Islands około 70 kilometrów. Obecnie w Tropical Islands pracuje ponad 500 osób ok. 20 narodowości, to największy pracodawca w… Find out more