Agencja Zatrudnienia Derksen Polska Sp. z o.o. (numer certyfikatu 4042), poszukuje osoby na stanowisko:

KOORDYNATOR RUCHU ZAKŁADU

Miejsce pracy: Rydułtowy, śląskie

Zakres obowiązków:

- Ścisła współpraca z Prezesem Zakładu oraz Kierownikami Działów;

- Nadzór oraz prowadzenie, przewidzianych wymaganymi przepisami prawa, dokumentów obiektów przedsiębiorstwa;

- Nadzór nad całością prac w zakładzie, pracownikami i firmami zewnętrznymi;

- Prowadzenie kontroli nad stanem budynków i obiektów przedsiębiorstwa;

- Kontrolowanie stanu technicznego maszyn i urządzeń oraz jakości wykonywanych wyrobów;

- Wykonywanie czynności służbowych zleconych przez przełożonych;

- Przestrzeganie przepisów BHP, PPOŻ i wewnętrznych zarządzeń Firmy.

Wymagania:

- Wykształcenie techniczne;

- Znajomość rysunku technicznego oraz zasad hydrauliki i mechaniki maszyn;

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

- Umiejętność pracy w małym i średnim zespole;

- Komunikatywność;

- Otwartość na zmiany;

- Mile widziane uprawnienia dozorowe spawalnictwa;

- Mile widziana znajomość obróbki skrawaniem.

Oferujemy:

- Umowę o pracę;

- Stałe wynagrodzenie;

- Dodatkowe benefity (premie roczne i świąteczne, bony pracownicze).

Jeżeli poszukujesz pracy, gdzie będziesz mieć wpływ na realizację produkcji, zapraszamy do przesyłania swoich aplikacji na adres biuro@derksen-polska.pl, wpisując w temacie wiadomości nazwę stanowiska.

Job details
Work experience:
Work experience is required

Jesteśmy obecni na rynku polskim od 2007 roku, jako certyfikowana agencja zatrudnienia. Świadczymy z powodzeniem usługi w zakresie pośrednictwa pracy, pracy tymczasowej oraz doradztwa zarówno dla małych jak i dużych podmiotów gospodarczych w kraju i za granicą. Pracujemy dla firm w przeważającej części produkcyjnych, budowlanych jak również działających w szeroko rozumianej branży technicznej i… Find out more