Job offer description

Zadania / obowiązki:

  • Zapewnienie efektywnej komunikacji i relacji z klientami, dostawcami i współpracownikami;
  • Zapewnianie ciągłości informacji w firmie;
  • Odpowiadanie na zapytania od klientów wewnętrznych i zewnętrznych w zakresie faktur, dostaw

    i statusu płatności;
  • Zapewnienie wysokiej jakości w obsłudze Klienta.

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość j. francuskiego lub j. niemieckiego;
  • język angielski w stopniu komunikatywnym;
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów;
  • Praktyczna znajomość MS Excel;
  • Mile widziana znajomość systemu SAP;
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne;
  • Orientacja na Klienta.

Firma oferuje:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Rozwój zawodowy;
  • Ciekawą pracę również dla osób bez doświadczenia zawodowego;
  • Codzienna możliwość wykorzystania znajmości języka obcego;
  • Umowę o pracę;
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;
  • Pracę w miłej i przyjemnej atmosferze;
  • Atrakcyjny pakiet socjalny.

Miejsce pracy: Łódź

APLIKUJ: https://cv.ides.com.pl/rekrutacja/341/konsultant-ds-obslugi-klienta-z-j-francuskim-lub-jniemieckim.html

W aplikacji prosimy o umieszczenie sygnatury 05/05/IDES (nr referencyjny)

oraz następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę IDES Consultants Polska sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Tymienieckiego 25C/203, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.), jak również na przetwarzanie moich danych w przyszłości, jeżeli nie zmieni się cel przetwarzania oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji i korespondencji drogą e-mailową i udostępniam w tym celu identyfikujący mnie adres elektroniczny, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną."

Zapewniamy całkowitą dyskrecję. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiadania tylko na wybrane oferty.

Informujemy, że administratorem Pana / Pani danych osobowych jest IDES Consultants Polska sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Tymienieckiego 25C/203. Przetwarzanie danych osobowych będzie prowadzone wyłącznie dla potrzeb przeprowadzania rekrutacji – pośrednictwo w nawiązaniu stosunku pracy. IDES Consultants Polska sp. z o.o. będzie udostępniać Pana / Pani dane osobowe na rzecz innych podmiotów – pracodawców.Ma Pan / Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w innym celu niż cel podany powyżej, jak również wobec przekazywania swoich danych osobowych innym podmiotom oraz prawo żądania zaprzestania przetwarzania swoich danych osobowych. Z powyższych uprawnień może Pan / Pani korzystać w siedzibie administratora danych, jak również drogą pocztową.Podanie danych jest dobrowolne.

Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • English
  • Good
  • French
  • Very good
  • German
  • Very good
  • Polish
  • Fluent

IDES Consultants Polska for 20 years successfully recruits candidates for middle and senior management, specialized and diverse language. We use a variety of modern methods of selection of candidates, which translates into our effectiveness and satisfaction of our Candidates and Clients. We are a company originating from France, so we work according to the European standards. We invite you… Find out more