Agencja Zatrudnienie Derksen Polska poszukuje dla swojego klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z branży automatyki przemysłowej, kandydatów na stanowisko:

KONSTRUKTOR

Miejsce pracy: Kraków/ Libertów

Główny zakres obowiązków:

- praca w Dziele Konstrukcji i/lub R&D w firmie produkcyjno-handlowej,

- konstruowanie mechaniki do maszyn, zrobotyzowanych stanowisk, oprzyrządowania stanowisk przemysłowych linii produkcyjnych,

- sporządzanie dokumentacji 3D/2D,

- sporządzanie rysunków wykonawczych,

- wsparcie przy zamówieniach/zleceniach oraz kontrola wykonania zaprojektowanych komponentów

Oferujemy:

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, działającej w najbardziej ekskluzywnym segmencie automatyki przemysłowej, zapewniającej nieustanne wyzwania oraz obcowanie z najnowocześniejszymi światowymi technologiami,

- możliwość awansu na stanowisko Zastępca Kierownika Działu Konstrukcji lub Zastępca Kierownika Działu R&D,

- możliwość realizacji własnych pomysłów, wdrażania kreatywnym rozwiązań,

- możliwość realizacji projektów dla najbardziej innowacyjnych firm na świecie,

- możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem oraz systemem premiowania,

- współpracę z zespołem otwartych i kreatywnych osób,

- możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego

Od kandydatów oczekujemy:

- minimum 3 lat doświadczenia jako konstruktor konstrukcji, maszyn i/lub linii produkcyjnych,

- wykształcenia technicznego (preferowane kierunki: Mechanika i Budowa Maszyn, Materiałoznawstwo lub pokrewne),

- bardzo dobrej znajomości oprogramowania Inventor Autocad w zakresie projektowania konstrukcji, elementów maszyn i/lub linii produkcyjnych,

- czynnego prawa jazdy kategorii B

- gotowości do podjęcia pracy na terenie Krakowa (Libertów)

Dodatkowym atutem będzie:

- doświadczenie w budowie stanowisk zrobotyzowanych,

- znajomość języka angielskiego umożliwiająca na swobodną pracę z dokumentacją techniczną,

- chęć do ciągłego doskonalenia się oraz poszerzania wiedzy

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania swoich aplikacji na adres biuro@derksen-polska.pl, wpisując w temacie wiadomości nazwę stanowiska.

Job details
Sector:
Occupation field:
Work experience:
Work experience is required

Jesteśmy obecni na rynku polskim od 2007 roku, jako certyfikowana agencja zatrudnienia. Świadczymy z powodzeniem usługi w zakresie pośrednictwa pracy, pracy tymczasowej oraz doradztwa zarówno dla małych jak i dużych podmiotów gospodarczych w kraju i za granicą. Pracujemy dla firm w przeważającej części produkcyjnych, budowlanych jak również działających w szeroko rozumianej branży technicznej i… Find out more