Job offer description

Ja vēlies uzsākt vai turpināt savu karjeru finanšu nozarē, vadošajā bankā Baltijā, apgūt vai stiprināt prasmes klientu aprūpē, kā arī iegūt jaukus kolēģus, aicinām pievienoties Klientu apkalpošanas daļas (Customer Service Unit) komandai!

Kā Klientu risinājumu konsultants Tu ikdienā nodrošināsi kvalitatīvu klientu konsultēšanu un izcilu pieredzi mūsu klientiem attālinātajos kanālos (zvani un rakstiskā komunikācija). Tu strādāsi komandā kopā ar draudzīgiem un profesionāliem koleģiem, kas atbalstīs Tevi un palīdzēs Tev augt un attīstīties.

Job requirements

Tavi pienākumi būs:

  • Izzināt klientu vajadzības un piedāvāt atbilstošākos finanšus risinājumus un produktus, izpildīt dažādas ar to saistītas operācijas sistēmās
  • Virzīt klientus uz digitālajiem risinājumiem, apmācīt lietot bankas pakalpojumus attālināti
Nice to have

Tu iederēsies mūsu komandā, ja Tev ir:

  • Vēlme palīdzēt, prasme uzklausīt un rast risinājumus
  • Pārdošanas un sarunu vešanas prasmes
  • Spēja komunicēt ar klientu (mutiski un rakstiski) latviešu un krievu valodās
  • Kā priekšrocību uzskatīsim prasmes komunicēt angļu valodā
  • Strukturēta pieeja darba uzdevumiem un esi tehnoloģiju lietpratējs
  • Interese augt un pilnveidoties atsaucīgu kolēģu lokā

Ņem vērā, ka apmācības pirmajā mēnesī notiek klātienē Rīgā, kā arī pārbaudes laika periodā darbs būs pārsvarā klātienē. Tai skaitā darba izpildei nepieciešams derīgs Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts.

Benefits

Mēs Tev piedāvājam:

  • Atalgojums 1050 EUR pirms nodokļu nomaksas, kā arī iespēja pretendēt uz atalgojuma pārskatu divreiz gadā
  • Viss tehniskais nodrošinājums (tai skaitā dators, austiņas, monitori u.c.) no pirmās dienas
  • Veselības apdrošināšana uzreiz pēc pārbaudes laika un papildus atvaļinājumi dienas pēc pirmā nostrādātā gada, kā arī citi labumi
  • Apmaksātas apmācībās, lai sagatavotu Tevi kā izcilu klientu konsultantu
  • Īpaši piedāvājumi un atlaides Luminor produktiem un pakalpojumiem
Job restrictions

Job details
Education field:
Work experience:
Work experience is required
Duration of work experience:
Up to 1 year
Language skills:
  • Latvian
  • Fluent
  • Russian
  • Very good
  • English
  • Good
Required skills:
advise on customs regulations, assist customers, communicate with customers, contact customers, respond to customers' inquiries, satisfy customers
Salary range:
1050 - 1050 EUR
Date of expiry:

About company

Luminor is the third-largest provider of financial services in the Baltics, with some 870 000 clients and 2 300 employees. In the Baltic region, it has a market share of 14.9% in deposits and 16.9% in lending as at the end of March 2021. Luminor has total shareholders’ equity of 1.7 billion EUR and a CET1 ratio of 23.4%. Luminor has a strong and capable team that is committed to achieving our… Find out more