Job offer description

Ibanpay ir Latvijas uzņēmums, kas specializējas ārpakalpojumu sniegšanā klientu atbalsta, klientu attiecību pārvaldības, izmaiņu kontroles, riska pārvaldības, datu apkopošanas un iesniegšanas, kā arī maksājumu apstrādes jomā. Vairāk nekā 15 gadus mēs atbalstām mūsu klientu biznesa vajadzības IT finanšu risinājumu nodrošināšanā un elektronisko maksājumu apstrādē.

Mēs attīstamies un šobrīd meklējam Klientu apkalpošanas operatoru.

Darba pienākumi

  • apstrādāt klientu jautājumus dažādos komunikācijas kanālos
  • nodrošināt klientu apmierinātību augstā līmenī
  • ikdienā mijiedarboties ar komandas biedriem un citām nodaļām
  • par tehniskajām problēmām ziņot attiecīgajai nodaļai
Job requirements
  • teicamas angļu valodu prasmes, papildus valodu zināšanas uzskatītas par priekšrocību un varētu ietekmēt piemaksas
  • spēju skaidri, draudzīgi un profesionāli sazināties gan rakstiski, gan sarunā
  • labas datorprasmes
  • vēlmi palīdzēt un risināt problēmas
Benefits

Mēs piedāvājam

  • apmaksātu mācību laiku, lai varētu pildīt darba pienākumus pēc augstākajiem standartiem
  • privāto veselības apdrošināšanas polisi ar iekļautu sportu pēc veiksmīgi izturēta pārbaudes laika
  • vērtīgu darba pieredzi jaunā, dinamiskā un draudzīgā starptautiskā vidē
  • lielisku iespēju pielietot savas valodu zināšanas un attīstīt jaunas prasmes
  • elastīgu darba grafiku ar līdzsvarotu rīta, vakara un nakts maiņu kombināciju - viegli savietojamu ar mācībām
  • uz sniegumiem balstītus bonusus
  • sociālās garantijas, samaksātus nodokļus, garantētu algas palielināšanu pēc veiksmīgi izturēta pārbaudes laika
  • karjeras izaugsmes iespējas
  • regulāri sabiedriski pasākumi
Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • English
  • Very good
Salary range:
Date of expiry:

About company

Ibanpay is a Latvian-based company specializing in provision of outsourced services. With over 15 years of experience, we are supporting our clients' business needs in the provision of IT Financial Solutions and Electronic Payments Processing. Find out more