InterKadra jest jedną z największych polskich Agencji świadczących usługi na rzecz klientów indywidualnych i firm. Renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy obejmującą swoim działaniem rynek krajowy oraz zagraniczny. Posiada Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 3372. Dzięki nam tysiące osób znalazło pracę w kraju i za granicą.

Kasjer/Sprzedawca

Miejsce pracy - Oleśnica ul. Skłodowskiej

Nr ref. KSJ/0919/WR

Opis stanowiska:

  • obsługa kasy fiskalnej,
  • obsługa klientów,
  • wykładanie towarów,
  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy.

Oferujemy

  • stawkę godzinową 17,30 zł brutto (dla osób uczących się/na etacie) lub 15,33 zł brutto (dla osób nieuczących się),
  • umowę cywilno-prawną zawartą z InterKadra Sp. z o.o.,
  • miłą atmosferę pracy,
  • elastyczne grafiki.

Oczekujemy

  • dyspozycyjność do pracy min 3-4 dni w tygodniu, po 8h dziennie (przykładowe zmiany 6:00-14:00, 9:00-17:00, 10:00-18:00, 14:00-22:00),
  • sumienność w wykonywaniu obowiązków,
  • pełnoletniość,
  • książeczka sanepidowska.

Oferowane stanowisko nie jest tym, którego szukałeś? Zajrzyj na naszą stronę internetową www.interkadra.pl lub odwiedź nas w jednym z naszych centrów rekrutacyjnych na terenie całej Polski i sprawdź co możemy Ci zaproponować.

Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Date of expiry:
Link for more information:

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Świadczymy profesjonalne rozwiązania z zakresu rekrutacji i selekcji, leasingu pracowniczego, pracy tymczasowej, outsourcingu oraz payrollu. Z naszych usług… Find out more