Job offer description

Karbantartó szakmunkás II. (ingatlankarbantartás) munkatársat keresünk

Feladatok

  • épületek-, és berendezések tervszerű, megelőző, valamint szakma specifikus karbantartása
  • épület-, építmény-, valamint ezek alkatrészeinek, tartozékainak zavar és hiba elhárítása

Munkakör betöltésének feltételei

  • ingatlanos szakmához köthető szakirányú állami szakmunkás/szakiskolai végzettség (kőműves, szobafestő-mázoló, ács-állványozó, vízvezeték-szerelő vagy villanyszerelő)
  • technikum vagy érettségi
  • minimum 5 év szakmai tapasztalat
  • orvosi alkalmasság

Előnyt jelent

  • B kategóriás vezetői engedély

Amit kínálunk

  • hosszú távú biztos munkahely
  • kiszámítható munkaidő és jövedelem
  • utazási kedvezmény (belföldön és egyes nemzetközi vasútvonalakon)
  • a havi bruttó alapbér 3,5 %-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • egészségmegőrző program
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • ruházati ellátás

Munkavégzés helye

Kecskemét, Kiskunhalas

Szakmai, vezetői gyakorlat

  • 5 évnél több szakmai gyakorlat

Gépjárművezetői engedély

  • B kategóriás gépjárművezetői engedély

Munkaidő

Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája

Határozatlan idejű

Bővebb felvilágosítást ad

Kazár Ádám 1/516-2305 / 06-23-05

2018. november 30.

Társaságunk

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik.

Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Job details
Work experience:
Work experience is required
Duration of work experience:
More than 5 years
Language skills:
  • Hungarian
  • Fluent
Salary range:
Date of expiry:

About company

Társaságunk A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat. Find out more