Job offer description

Kedves Érdeklődő! Ha megkérdezném - „mi az, amit egy munkahelyben keresel” – bizonyára azt válaszolnád, hogy szeretnél fejlődni, keresed az előrelépési lehetőségeket, méghozzá egy olyan cégnél, ahol nem fut ki máról holnapra a lábad alól a talaj. Nem riadsz el a munkától és azt sem bánod, ha a nap végére rádragad a sikeres gyártás pora. Stabil lehetőséget keresel, ahol megbecsülnek és valóban Rád van szükség. No meg azért sem haragudnál meg, ha az önéletrajzodban egy jó referencia szerepelhetne. Az a jó hírem, hogy pont egy ilyen multinacionális elektronikai termékeket gyártó nagyvállalat hirdetésének sorait olvasod most. Leendő mesterséged címere:

KARBANTARTÓ MÉRNÖK

A Te szakterületed:

  • Gyártási folyamatok szervezése, megvalósítása és fenntartása
  • A gyártás támogatása takarékossági intézkedésekkel
  • KPI teljesítménymutatók használata a gyártás során
  • Gyártásban felmerülő problémák vizsgálata és megoldások ajánlása
  • A beruházásokhoz és a karbantartáshoz szükséges gyártási dokumentáció elkészítése
  • Ajánlások készítése a gyártási költségek csökkentésére, új gyártási berendezések segítségével, a berendezések teljesítményének javításával
  • A meglévő működés folyamatos fejlesztése a jobb minőség, a termelékenység, a hatékonyság és a költségmegtakarítás érdekében

Téged kereslek az alábbi feltételekkel:

  • Villamos- vagy gépészmérnöki diploma
  • 2-4 év hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Angol középfokú nyelvtudás
  • Gyártásban szerzett munkatapasztalat
  • Lean eszközök és az ISO módszer ismerete

Azért gondolom, hogy Te vagy a megfelelő

  • Mert felelősségteljes, magabiztos és rugalmas hozzáállásod van a munkavégzéshez
  • Mert rugalmasan veszed az akadályokat és kiváló problémamegoldó készséggel rendelkezel
  • Mert nyitott szemmel nézel a világra és nem riadsz meg a változástól

Amit megbízónk nyújt:

  • Fővárostól mentes, tisztább levegő
  • Kiváló csapat és kellemes munkahelyi környezet
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Jász-Nagykun-Szolnok megye

Arra kérlek, hogy egy pillanatra felejts el minden problémát, ami mostanában aggaszt. Képzeld el, hogy milyen lenne, ha élnél ezen lehetőséggel. Valójában viszont akkor derül fény mindenre, ha önéletrajzodat a wf29779@workforce-kozvetites.hrszoftver.hu e-mail címre elküldöd. Izgatottan várom jelentkezésed!

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015.

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • English
  • Good
Salary range:
Date of expiry:

About company

A Work Force Kft. több mint 10 éve az az innovatív és megbízható munkaerő-kölcsönző cég, amely több éves tapasztalatával és hatékony megoldásainak köszönhetően megbízható munkavállalókat biztosít Ügyfelei számára. Társaságunk, mind filozófiájában mind pedig szolgáltatásaiban a legnagyobb ügyfél elégedettségre törekszik. Sikerünk kulcsa, hogy minden esetben rugalmas, gyors és a Megbízóink… Find out more