Job offer description

Junior szoftverfejlesztő (Java)Munkahely: Budapest

Feladatok

  • EDI integrációval kapcsolatos feladatok ellátása,
  • a teljes fejlesztési folyamatban való részvétel,
  • ügyféligények felmérése, valamint a projektek technikai tervének elkészítése,
  • fejlesztési feladatok ellátása Java programozási nyelven, illetve JavaScript-tel,
  • már meglévő alkalmazások technikai támogatása,
  • napi kapcsolattartás az ügyfelekkel,
  • fejlesztői tesztek elvégzése (Java/JUnit).

Elvárások

  • befejezett felsőfokú informatikai tanulmányok,
  • 1-2 éves IT területen, preferáltan Java programozásban szerzett tapasztalat,
  • XML és XSLT technológiák ismerete,
  • SQL alapszintű ismerete,
  • EDI technológiák, szabványok alapszintű ismerete,
  • középszintű angol nyelvtudás írásban és szóban,
  • rendszerszemlélet, analitikus gondolkodásmód és kreativitás,
  • proaktivitás, önálló munkavégzésre és problémamegoldásra való készség.

Előnyök

  • ügyfél kapcsolattartásban szerzett tapasztalat,
  • TIBCO termékek ismerete,
  • SOA architektúra ismerete,
  • fogékonyság az új technológiákra, igény a folyamatos fejlődésre,
  • verziókezelő rendszerek ismerete (SVN, Git).

A cégről

Partnerünk, a Hellmann SSC, egyedi logisztikai szolgáltatásokat nyújtó multinacionális partnerünk bővülő professzionális IT atába kecsapresünk Junior Java fejlesztő munkatársat, aki nyitott lehet új technológiák elsajátítására.

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés,
  • szakmai és személyes fejlődés,
  • dinamikus, jó hangulatú csapatban való részvétel,
  • stabil, nemzetközi hátterű vállalat.
Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is required
Language skills:
  • English
  • Good
Salary range:
Date of expiry:
Link for more information:

About company

A Pannon-Work csoport egy teljes toborzási szolgáltatást nyújtó, képzett és folyamatosan rendelkezésre álló csapatból áll, akik a lehető legjobb teljesítményt nyújtják. Országos irodahálózattal rendelkeznek, 17 hazai és 2 külföldi (Bécs, Szabadka) kirendeltségen várják ügyfeleiket.Cégük 30 éves tapasztalattal rendelkezik, több mint négyezer kölcsönzött munkavállalót foglalkoztatnak.&nbsp… Find out more