Job offer description

A világ egy vezető üdítőipari vállalatához keresünk agilis marketinges munkatársat. Jelenleg a marketing osztály csapatába keresünk egy új kollégát, aki munkájával hozzájárul a cég fejlődéséhez, részt vesz a promóciós anyagok megalkotásában és új ötleteivel színesíti a brainstormingokat. Fejlődési és előre lépési lehetőséget biztosítunk egy multinacionális, de mégis családias vállalatnál. Friss diplomások jelentkezését is várjuk.

Feladatok:

  • marketing anyagok tervezésében és fejlesztésében való részvétel;
  • másodlagos elhelyezések nyomon követése és ellenőrzése;
  • logisztikai rendszerben való munkavégzés;
  • meglévő adatbázis frissítése;
  • szoros együttműködés a társosztályokkal.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség;
  • magabiztos angol nyelvtudás (írásban és szóban);
  • analitikus gondolkodás;
  • MS Office ismerete (Excel, Word, Outlook);
  • precizitás;
  • jó kommunikációs készség, segítőkészség.

 Egyéb információk:

  • a cég Budapesten, a 23. kerületben található;
  • munkaidő: hétköznapokon heti 40 órában 8:30-17:00-ig;
  • családias, baráti közösség;
  • modern irodai környezet;
  • előrelépési és fejlődési lehetőség;
  • azonnali kezdéssel, hosszú távú munkalehetőség.
Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:

About company

Cégünk több mint 20 éve munkaerő toborzással, kiválasztással, szervezéssel foglalkozik. Országosan 5 irodánkban azon dolgozunk kollégáinkkal, hogy több száz megbízónk elégedett legyen az általunk kiválasztott jelöltekkel és hosszú távon sikeresen együtt tudjanak működni, akár ÖNNEL. Lehetőségeinkl: www.produkteam.hu Find out more