Job offer description

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, nemzetközi hátterű, szoftverfejlesztő partnere részére

Javascript fejlesztő

kollégát

   keres.

Feladatok:

  • Saját fejlesztésű szoftver tervezése, programozása, optimalizálása,

  • Clean code, és unit tesztek elkészítése,

  • Folyamatos kapcsolattartás a külföldi fejlesztői csapattal.

Elvárások:

  • IT területen szerzett BsC diploma,

  • Javascript ismeretek, NodeJs ismerete nagy előny,

  • ExpressJs, MongoDB, NOSQL alapos ismerete, async gondolkodásmód,

  • Verziókezelők ismerete (SVN/GIT),

  • Magabiztos angol nyelvtudás

  • Nyitott gondolkodás új technológiák pl

Amit ajánlunk:

  • Külföldi tréningek,

  • Családias, barátságos munkahelyi környezet,

  • Rugalmas, dinamikus, elhivatott csapat,

  • Versenyképes bér,

  • Szakmai fejlődési lehetőségek.

Munkavégzés helye: Budapest.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az AdeccoHU.PP1@adecco.com e-mail címre és regisztráljon a http://www.adecco.hu/hu/allaskeresoknek/regisztracio oldalon.

Job details
Education field:
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:

About company

Az Adecco csoport a világ legnagyobb humánerőforrás-szolgáltatásokat nyújtó cége, munkavállalói létszám szerint a világ negyedik legnagyobb munkáltatója. 1991-ben alakult meg a svájci Adia leányvállalataként 7.5 millió forint alaptőkével, az Adecco néven 1997 óta, az ADIA és a francia ECCO globális fúziója óta működünk. Irodáink a teljes földrajzi lefedettség érdekében az ország minden régiójában… Find out more