Job offer description

Galvenie amata pienākumi:

  • nodrošināt mākslīgo asinsriti pacientiem sirds operāciju laikā, izmantojot mākslīgās asinsrites aparatūru.
  • veikt pacientiem ārsta nozīmēto ārstniecisko procedūru izpildi.
  • veikt pacientu sagatavošanu akūtajām un plānveida operācijām, sagatavot vidi un aprīkojumu ķirurģiskām operācijām, asistēt ārstam ķirurģisko operāciju izpildes laikā, izvērtēt pacienta aprūpes procesu un tā rezultātus, u.c.

Prasības pretendentiem:

  • māsas, ārsta palīga, biomedicīnas laboranta vai medicīnas inženiera/ fiziķa izglītība;
  • interese par biomedicīnu un medicīnisko iekārtu funkcionēšanu, uzbūvi;
  • prasme noteikt prioritātes, spēja ātri reaģēt un darboties neatliekamās situācijās;
  • obligātas valsts valodas zināšanas, labas angļu valodas zināšanas;
  • precizitāte, augsta atbildības sajūta.

Piedāvājam:

  • darbu darba dienās (8:00-16:00);
  • atbildīgu, dinamisku un interesantu darbu;
  • profesionālās izaugsmes iespējas;
  • atvieglotus nosacījumus medicīniskajai aprūpei slimnīcā;
  • sociālās garantijas un stabilu atalgojumu.

Atalgojums:

  • stundas PAMATA likme ir 7,20 EUR/h Bruto;
  • piemaksas atbilstoši darba likumdošanai un koplīgumam (par dienas posteni, par darba stāžu, iespējamas piemaksas par darba intensitāti);
  • vidējā mēnešalga par 168h (ieskaitot piemaksu par dienas posteni) no 1512,00 EUR Bruto;
  • papildus mainīgā darba samaksas daļa (apmērs atkarīgs no sasniedzamo darba mērķu izpildes).
Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • Latvian
  • Very good
Salary range:
Date of expiry:

About company

VSIA “Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca” ir daudzprofilu slimnīca, kas sniedz pilna apjoma neatliekamo un plānveida medicīnisko palīdzību, kā arī nodrošina pirms un pēc diploma izglītību, veic zinātniskus pētījumus un nodrošina jaunu ārstniecības metožu un tehnoloģiju aprobēšanu un ieviešanu Latvijā. Slimnīca lepojas ar mūsdienu prasībām un kvalitātei atbilstošu, modernu… Find out more