Job offer description

Drága „Sales-véna”, ki most szavaim olvasod! Mindketten tudjuk jól, hogy a mai munkaerő piacon igazából két dolog játszik igazán nagyban. Tetszik, nem tetszik, de fogyasztói táradalomban élünk. Szolgáltatunk és segítünk a kliens kéréseit teljesíteni. Mert igazából a vásárlói igény ott van mindenkiben, a kérdés csak az, hogy Te mit kezdesz vele…

Másfelől egy számítástechnikai világ keretei közt dolgozunk, szórakozunk, létezünk. Van egy olyan nyelv, amit nagyon sokan nem beszélünk, Te viszont igen. Tudd, hogy ez hatalmas előny, ezért is tartom küldetésemnek, hogy segíthesselek utadon egy fényes karrier felé mint,

IT Sales-Manager

Mint az alaplap, a következő fő körök várnak Rád:

  • Hardware, hálózati termékek értékesítése nemzetközi piacon, multinacionális vállalatok részére
  • Ügyfélkör folyamatos bővítése, árajánlatok készítése
  • Sales tervek megvalósítása
  • Szerződések kötése
  • Kapcsolattartási feladatok ellátása a partner cégekkel

Azt várjuk Tőled, hogy a következő programozási nyelveken beszélj:

  • Rendelkezz CISCO hálózati rendszer ismeretekkel
  • 2-3 éves tapasztalatod legyen értékesítés területen
  • Folyékonyan tudj angolul kommunikálni szóban és írásban
  • Légy csapatjátékos, de önállóan is megálld a helyed
  • Proaktív, ügyfélorientált szemléletmóddal rendelkezz

Ami az output lenne:

  • Nemzetközi portfolió (angol és német piaci partnerek)
  • Versenyképes jövedelem + bónusz
  • Összetartó csapat
  • Támogató vezetés, fiatalos légkör
  • Fejlődési lehetőség
  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés hardverének helyszíne:

Budapest XIII. kerület

Ha már eddig sikerült lekötnöm figyelmedet, akkor azt javasolnám, engedd, hogy én legyek a firmware-ed és összeköthesselek új munkahelyeddel. Valójában kettőnk közül Te vagy az igazi IT sales szakember, így én nem is villognék tovább frappáns informatikai kifejezésekkel, hanem megismerném önéletrajzodat, melyet kérlek a wf57941@workforce-kozvetites.hrszoftver.hu  e-mail címre küldj!

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • English
  • Very good
Salary range:
Date of expiry:

About company

A Work Force Kft. több mint 10 éve az az innovatív és megbízható munkaerő-kölcsönző cég, amely több éves tapasztalatával és hatékony megoldásainak köszönhetően megbízható munkavállalókat biztosít Ügyfelei számára. Társaságunk, mind filozófiájában mind pedig szolgáltatásaiban a legnagyobb ügyfél elégedettségre törekszik. Sikerünk kulcsa, hogy minden esetben rugalmas, gyors és a Megbízóink… Find out more