Job offer description

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Cégünk budapesti irodáinak, irodai eszközeinek karbantartása, általános rend fenntartása
  • Belső nyilvántartások vezetése (irodai eszközök, kulcsok, postakönyv, stb.), közüzemi számlák vezetése
  • Irodai eszközök, konyhai ellátmány beszerzése
  • Céges eszközök szállítása, költöztetése
  • Céges gépjárművek üzemeltetése, műszaki ellenőrzések, javíttatások intézése
  • Céges projektek műszaki háttérfolyamataink támogatása (pl.: hardware telepítésben segédkezés)
  • Céges projekteken technikusi munkák ellátása

Elvárás:

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, Internet)
  • Műszaki karbantartásban, szerelésben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Segítőkész felhasználóbarát hozzáállás, együttműködési készség
  • Megoldás orientáltság, gyors problémamegoldó készség
  • Önállóság
  • Rugalmasság

Előny:

  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Felelősségteljes munkavégzés, ahol van tere az önálló ötleteknek, döntéseknek
  • Folyamatos visszajelzés a munkavégzéssel kapcsolatban
  • Munkavállaló-barát környezet
  • Összetartó csapat
  • Kellemes légkör, játszószoba
Job details
Occupation field:
Education field:
Work experience:
Work experience is required
Duration of work experience:
Up to 1 year
Language skills:
  • English
  • Basic
Salary range:
Date of expiry:
Link for more information:

About company

Cégünk, a Dolphio Technologies a hazai kutatás-fejlesztési piac kiemelkedő és dinamikusan bővülő szereplője, ahol a jelenkor legérdekesebb és kihívásokkal teli technológiai kutatásai folynak. A Dolphio -t a Deloitte, Magyarországról egyedüliként, korábban 4 egymást követő évben Közép-Kelet Európa 50 leggyorsabban fejlődő cége közé választotta. Egyik legélenjáróbb fejlesztésünk a siketek… Find out more