Job offer description

Aicinām darbā informatīvo sistēmu projektētāju.

Darba apraksts:

Galvenā loma iekļauj sevī aktīvu dalību aizraujošu projektu izstrādē un vadīšanā priekš augstākā līmeņa klientiem, izmantojot labākās programmatūras izstrādes prakses.

Profesionālās prasmes un kvalifikācija:

• Bakalaura grāds Datorzinātnē vai līdzīgās zinātnēs;

• Java un WEB izstrādes tehniskās zināšanas;

• Pieredze biznesa klases programmatūras arhitektūras un Web platformu izstrādē.

• Pieredze IT sistēmu analīzē;

• Pieredze aplikāciju integrācijā;

• Dziļa izpratne par programmatūras arhitektūru un izstrādes principiem;

• Labas saskarsmes un prezentēšanas prasmes;

• Perfektas angļu valodas zināšanas (lasīšana/runāšana/klausīšanās/rakstīšana);

Pienākumi:

• Ievākt no projekta dalībniekiem svarīgākās funkcionālās un nefunkcionālās prasības un arhitektūras/dizaina ierobežojumus, kā arī vēlāk prezentēt nepieciešamos dokumentus;

• Plānot darbu, kas saistīts ar arhitektūru, profesionāli to prezentēt un regulāri informēt dalībniekus par darba progresu;

• Analizēt tehnisko un operacionālo efektivitāti esošajiem risinājumiem un piedāvāt attiecīgās analīzes atskaites un ieteikumus;

• Izvērtēt esošās programmatūras ieviešanas kvalitāti (arhitektūra/dizains/programmēšanā) un sniegt attiecīgās atskaites;

• Piedalīties programmas prototipa izstrādē projekta sākotnējā fāzē (ja nepieciešams, ieskaitot tehnoloģiju izpēti un vērtēšanu), kā arī dokumentēt prototipa izstrādes rezultātus;

• Atbalstīt aplikācijas izstrādi no tehniskā aspekta puses tās izstrādes un pārejas fāzē;

• Prezentēt visu iepriekšminēto darbu iekšējiem un ārējiem klientiem.

Mēs piedāvājam:

• Darbu stabilā un uzticamā uzņēmumā;

• Dinamisku darba vidi un draudzīgu kolektīvu;

• Pieredzi projektos, kas saistīti ar pasaules mēroga uzņēmumiem;

• Karjeras izaugsmes iespējas;

• Profesionālu apmācību un sertifikāciju.

CV sūtīt uz e-pastu: jobs@ctco.lv

Alga bruto: 4800 - 6500 EUR

Vakances Nr.: 201214-45

Uzņēmums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "C.T.CO"

Darba vietas adrese: LATVIJA, Meistaru iela 33, Valdlauči, Ķekavas pag., Ķekavas nov.

Kontaktpersona: Personāla atlases speciālists

Darba laika veids: Normālais darba laiks

Nosaukums: Viena vesela slodze

Darbības joma: Informācijas tehnoloģijas / Telekomunikācijas

Aktuāla līdz: 07.01.2022

Pieteikto vietu skaits: 5

Job details
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • English
  • Fluent
Salary range:
Date of expiry:

About company

Cienījamie pasākuma dalībnieki un apmeklētāji,Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrētās vakances ir atrodamas CV un Vakanču portālā, kā arī EURES portālā.NVA profilā ir publicētas vairākas vakances, kuras CV un Vakanču portālā ir atrodamas, izmantojot filtru Bruto alga no 2000 EUR.Ja kāds no darba piedāvājumiem Jūs ir ieinteresējis, rīkojieties atbilstoši vakancē minētajai informācijai par… Find out more