Job offer description

Feladatok:

  • 111-es bevont elektródás ívhegesztés

  • 3-15 mm vastagságú lemezek hegesztése

  • Nyomástartó berendezések hegesztése

Elvárások:

  • Hegesztő- Lakatos végzettség

  • Minimum 3 éves releváns szakmai tapasztalat

  • Jó problémamegoldás

  • Precíz, pontos munkavégzés

  • Hegesztési rajz ismeret

Előny: Hegesztői minősítés 3-15 vastagságú lemeztartományban

Amit kínálunk:

  • Fejlődő és munkatársait képező vállalat

  • Rendezett, modern üzemi környezet

  • Barátságos munkatársak, csapatmunka

  • Munkába járás támogatása, béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye: PNH Kft, Vasvár, Petőfi S.u. 81

Bővebb információ: www.pnh.hu.  Kérdés esetén hívd HR csapatunkat:06 94/ 593-973

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, várjuk szakmai önéletrajzodat az alábbi e-mail címre: hr@pnh.hu

Job details
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:

About company

Egy sikeresen vezetett acél- és fémfeldolgozó vasvári vállalkozás vagyunk, amely a 2008-os alapítása óta óriási fejlődésen ment keresztül. Jelenleg 250 dolgozót foglalkoztatunk székhelyünkön. Csapatunk kiválóan képzett munkatársakból épül fel. PNH-dolgozói programunk (képzési és motivációs rendszer) keretében nagy hangsúlyt fektetünk dolgozóink személyre szabott folyamatos továbbképzésére… Find out more