Job offer description

Munkavégzés helye: Budapest

Új munkatársunkra az alábbi feladatokban számítunk:

  • Szerződések nyilvántartása, ellenőrzése
  • Beérkező számlák rögzítése elektronikus rendszerben, jóváhagyás előtti formai és tartalmi ellenőrzés
  • Utalási listák elkészítése
  • Számlázás és a hozzá kapcsolódó dokumentáció elkészítése

Elvárások:

  • • Középfokú számviteli végzettség
  • • Precizitás, önállóság, megbízhatóság
  • • Monotonitás tűrés, terhelhetőség
  • • Magas szintű, gyakorlott számítógépes ismeretek, különösen MS Excel
  • • Jó kommunikációs készség
  • • 1-2 éves szakmai tapasztalat

Job details
Education field:
Work experience:
Work experience is required
Duration of work experience:
Up to 1 year
Language skills:
  • Hungarian
  • Fluent
Required skills:
accounting techniques, funding methods
Salary range:
Date of expiry:

About company

A KÉSZ Csoport tagvállalatai tevékenységüket Magyarországon és Európa több országában, a technológiai és mérnöki iparágakban, a szálloda- és vendéglátóiparban, eszközkezelés és finanszírozás, valamint üzletviteli megoldások és szolgáltatások területén végzik. Find out more