Job offer description

GÉPBEÁLLÍTÓ OPERÁTOR

Amit kínálunk:

  • Stabil cégnél, hosszú távú munkalehetőség
  • Kiemelt műszakpótlék, bónusz, továbbá éves bruttó 330.000 Ft cafetéria
  • Tiszta munkakörnyezet, ahol a biztonság az első
  • Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség

Feladatok:

  • Hegesztő és automata gépeken a sorozatváltások végrehajtása, beállítási paraméterek és szerszámok cseréjének elvégzése

  • A napi karbantartás elvégzése és az előírt napi karbantartási lap előírás szerinti vezetése

  • Elektródák cseréje és csiszolása.

  • Automata gépek kezelése és termelési adatok gyűjtése

  • Kisebb javítások elvégzése, érzékelők tisztítása, rezgő anyag adagolók beállítása

  • Minőségügyi ellenőrzések elvégzése

  • A minőségileg nem megfelelő alkatrészek és részegységek elkülönítése

  • Operátori tevékenység végzése

Elvárások:

Munkavégzés helye: Zalaegerszeg, Magyarország

  • középiskolai végzettség

  • műszaki beállítottság

Job details
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • Hungarian
  • Good
Salary range:
Date of expiry:

About company

ISMERD MEG A SCHNEIDER ELECTRICETNagyszerű emberek munkájának köszönhetően a Schneider Electric az energiamenedzsment és az automatizálás nemzetközi szakértője.A Schneider Electric a világ egyik vezető vállalata a villamosipar területén. Munkatársaink a világ több mint 100 országában azért dolgoznak, hogy termékeinkkel és rendszereinkkel tökéletes megoldásokat nyújtsunk az energiamenedzsment és… Find out more