Job offer description

Feladatok: • Gépek eseti javítása, megelőző karbantartása, időszakos ellenőrzése • Napi hibajelentések készítése • Közreműködés a gyártógépek folyamatos fejlesztésében

Műszakrend:

• Műszakos (3+3-as, 12 órás, folyamatos)

Szükséges végzettség(ek):

• Villanyszerelő, Villanyszerelő technikus, vagy Erősáramú berendezés kezelő (ezek közül legalább az egyik végzettség megléte alapvető feltétele a munkakör betöltésének)

• Emellett előnyt jelent, ha rendelkezik az alábbi végzettségek valamelyikével:

mechatronikai műszerész, ipari elektronikai műszerész, vagy automatizálási technikus

Szükséges tapasztalatok:

• Ipari elektronikai, vezérléstechnikai ismeretek

• Gyártóüzemben eltöltött min 1 éves karbantartói tapasztalat

• Magas szintű hibamegoldó, analitikus képesség

• Alapszintű számítógépes ismeretek (Office programok, hálózatok)

Előnyt jelent:

• Alapfokú angol nyelvismeret

• Tűzvédelmi szakvizsga és emelőgépkezelői bizonyítvány

• Nagyfeszültségű berendezésekkel kapcsolatos tapasztalat

• 20kV-os alállomás kezelői végzettség

• Nehézgépkezelői jogosítvány, jártasság

• PLC programozói alapismeretek (preferáltan Allen Bradley és/vagy Mitsubishi)

Amit kínálunk:

• Tervezhető lépcsős karrierprogram • Attraktív bónuszrendszer • Bejárási támogatás (100%) • Teljes körű élet- és balesetbiztosítás (családtagokra is kibővíthető) • Széleskörű cafetéria csomag • Étkezési hozzájárulás • Kedvezményes sportolási lehetőségek • Ingyenes egészségügyi szűrések • Családtagok számára is igénybe vehető flottás mobiltelefon csomag • Abroncsvásárlási kedvezmény • Folyamatos belső és külső képzések • Családi rendezvények, céges kirándulások

Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • Hungarian
  • Fluent
Salary range:
Date of expiry:

About company

A Bridgestone Tatabánya Termelő Kft. 2006-ban kezdte meg működését, és napjainkra Magyarország egyik legnagyobb abroncsgyárává vált. Alapítása óta a vállalat munkavállalóinak száma több mint kétszeresére emelkedett: míg 2008-ban 361 munkavállalóval kezdődött meg a termelés, addig mára mintegy 1.200-an dolgoznak a világhírű márkával fémjelzett abroncs gyártásán. A tatabányai gyárban… Find out more