Agencja Zatrudnienia Derksen Polska Sp. z o.o. (numer certyfikatu 4042), poszukuje  osoby na stanowisko:

DORADCA DS. SERWISU

Miejsce pracy: Ruda Śląska, Przyszowice

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa Klienta: odpowiadanie na pytania, informowanie o usługach

  • Wstępna diagnoza usterek,

  • Nadzór na przebiegiem procesu naprawy

  • Wyliczanie kosztorysu oraz prowadzenie dokumentacji

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia min. średniego technicznego (mile widziane wyższe techniczne)

  • Znajomości budowy i eksploatacji pojazdów samochodowych

  • Doświadczenia w pracy u autoryzowanego dealera samochodów

  • Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych

  • Obsługi komputera – MS Office

  • Znajomości języka angielskiego w stopniu min. komunikatywnym

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym),

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia (pensja podstawowa + premie),

  • Pracę w jednym z największych autoryzowanych serwisów samochodowych na Śląsku,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Rozwinięty system szkoleń.

 Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania swoich aplikacji na adres biuro@derksen-polska.pl, wpisując w temacie wiadomości nazwę stanowiska.

Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required

Jesteśmy obecni na rynku polskim od 2007 roku, jako certyfikowana agencja zatrudnienia. Świadczymy z powodzeniem usługi w zakresie pośrednictwa pracy, pracy tymczasowej oraz doradztwa zarówno dla małych jak i dużych podmiotów gospodarczych w kraju i za granicą. Pracujemy dla firm w przeważającej części produkcyjnych, budowlanych jak również działających w szeroko rozumianej branży technicznej i… Find out more