Job offer description

C.T.CO, SIA

DATORVADĪBAS TEHNOLOĢIJU INŽENIERIS

Profesionālās prasmes un kvalifikācija:

  • Pieredze Java programmēšanā;
  • Pieredze uzņēmumu lietojumprogrammu izstrādē un instalācijā;
  • Zināšanas par kompilācijas  automatizāciju, testu automatizāciju un orhistrācijas rīkiem (Jenkins konfigurācija);
  • Lietojumprogrammu infrastruktūras izpratne: aplikāciju serveri (JBoss), datu bāzes (MS SQL);
  • Zināšnas par programmatūras izstrādes dzīves siklu;
  • Spēja strādāt komandā, labas analītiskās un komunikācijas prasmes;
  • Labas angļu valodas līmenis – mutvārdos un rakstos; latviešu un krievu valodas zināšanas.

Kā priekšrocību uzskatīsim:

  • Pieredzi Mākoņrisinājumu infrastruktūras pārvaldīšanā (automatizācijā);
  • Pieredzi darbā ar MS Azure.

Pienākumi  (var atšķirties atkarībā no pozīcijas līmeņa):

  • Pildīt piešķirtos programmatūras izstrādes uzdevumus, dokumentēt un pārbaudīt programmatūras kodu noteiktajos termiņos atbilstoši uzņēmuma/projekta standartiem;
  • Pārskatīt programmatūras kodu, ziņot par pārskatīšanas rezultātiem un īstenot nepieciešamos uzlabojumus;

DevOps pienākumi:

  • Konfigurēt un pārvaldīt MS Azure mākoņa platformu;
  • Uzturēt, integrēt un paplašināt attīstības infrastruktūru;
  • CI/CD ieviešana;
  • Nodrošināt operatīvu atbalstu;
  • Izstrādāt kompilācijas skriptus projekta vajadzībām;
  • Datu bāzu konfigurēšana un uzturēšana;
  • Nodrošināt un ieviest jaunas automatizācijas idejas.

Ieguvumi:

  • Priekšrocība strādāt lielā, stabilā un uzticamā uzņēmumā ar dinamisku un draudzīgu darba vidi;
  • Pieredze strādājot starptautiskos projektos pasaules mēroga uzņēmumiem;
  • Konkurētspējīga alga un bonusu  apkopojums (veselības apdrošināšana, apmaksas telefonsarunas uc);
  • Uzņēmuma apmaksātas profesionālas apmācības un sertifikācijas;
  • Aktīva/pasīva dalība profesionālās starptautiskās konferencēs;
  • Karjeras izaugsmes un attīstības iespējas;
  • Regulāri uzņēmuma un komandas saliedēšanas pasākumi.

CV sūtīt uz e-pastu: jobs@ctco.lv

Alga bruto: 2400 - 5000 EUR

Algas izmaksas veids: Laika darba alga

Vakances Nr.: 201214-51

Uzņēmums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "C.T.CO"

Darba vietas adrese: LATVIJA, Meistaru iela 33, Valdlauči, Ķekavas pag., Ķekavas nov.

Kontaktpersona: Personāla atlases speciālists

Darba laika veids: Normālais darba laiks

Nodarbinātības veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku

Nosaukums: Viena vesela slodze

Darbības joma: Informācijas tehnoloģijas / Telekomunikācijas

Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku

Aktuāla līdz: 07.01.2022

Pieteikto vietu skaits: 3

Job details
Work experience:
Work experience is required
Language skills:
  • English
  • Good
  • Latvian
  • Good
  • Russian
  • Good
Salary range:
Date of expiry:

About company

Cienījamie pasākuma dalībnieki un apmeklētāji,Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrētās vakances ir atrodamas CV un Vakanču portālā, kā arī EURES portālā.NVA profilā ir publicētas vairākas vakances, kuras CV un Vakanču portālā ir atrodamas, izmantojot filtru Bruto alga no 2000 EUR.Ja kāds no darba piedāvājumiem Jūs ir ieinteresējis, rīkojieties atbilstoši vakancē minētajai informācijai par… Find out more