Job offer description

Główne obowiązki:

  • Obsługa klienta z branży turystycznej
  • Rozwiązywaniu problemów i odpowiedzi na pytania klientów, które pojawiają się przed, w trakcie i po podróży
  • Obsługa połączeń przychodzących i prośby e-mail od klientów
  • Dostarczanie najwyższej jakości obsługi klienta
  • Wsparcie przed i po sprzedaży

Profil kandydata:

  • Doskonałe umiejętności pisemne i ustne w języku francuskim
  • Dobra znajomość angielskiego języka
  • Doskonała obsługa klienta i aktywna postawa
  • Podejście zorientowane na rezultat
  • Dbałość o szczegóły
  • Bycie w zespole
  • Poprzednie Call Center, branży turystycznej lub / i doświadczenie gościnności - jako składnik aktywów

Korzyści:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie (oraz dodatkowe bonusy)
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń
  • Pełna-paid odpowiednie szkolenie
  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny (w tym opieki stomatologicznej po aktualizacji pakietu)
  • Nagroda Programu Skierowanie pracownika
  • Wielkie możliwości rozwoju, w międzynarodowej firmie tempie szybkim -
  • Wielokulturowym, świetne warunki pracy
  • Szybki proces rekrutacji przy 2-3 tygodni, z "odległych" systemów aplikacyjnych
Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • English
  • Basic
  • French
  • Basic

Bringing service to life Serco employs over 100,000 people in more than 30 countries, delivering local services informed by many years of international experience and expertise. We improve services by managing people, processes, technology and assets more effectively. Combining commercial know-how with a deep public service ethos, we advise policy makers, design innovative… Find out more