Job offer description

Kedves Business Controller Barátom! Tudnod kell, hogy ez nem egy átlagos hirdetés. Mi pontosan tudjuk, hogy milyen sokrétű ismeretek és készségek szükségesek egy ilyen pozíció ellátásához. Te pedig pontosan tudod, miért olvasod ezt a néhány sort. Rendkívül pozitív szemléletű ember vagy, aki képes analitikusan gondolkodni és az adódó problémákat higgadtan kezelni. Kisujjadban van két olyan nehéz terület ismerete, mint a pénzügy és a számvitel. Ez mind nyilvánvaló. Már csak arra keressük a választ, hogy szeretnél-e nálunk dolgozni, mint  Business Controller.

Pozíció leírása

A Business Controller a cégcsoport értékesítési eredményeit, a konkurencia portfolióját, árait, illetve a cégcsoport piaci részesedését annak változásait figyeli. Trendeket vázol fel, a folyamatokból következtetéseket von le.

A leendő feladataid:

  • Cégcsoport szinten részletes elemzések készítése az eredmény kimutatásokról;
  • Terv-tény közötti különbségeket feltárása, értelmezése;
  • Szoros együttműködés a cégcsoport szolgáltatás vezetéséért felelős kollégákkal a havi riportok elkészítésekor;
  • Cégcsoport szintű költségek időszakos felülvizsgálat, szükséges esetén átstrukturálása egyeztetve a gazdasági igazgatóval bevételek pontos elosztása
  • Havi zárások elkészítése, az időbeli elhatárolások számítása, a halasztások és a fedezet elemzés készítése;
  • Számviteli, pénzügyi beszámolási és pénzügyi ellenőrzések fenntartása a könyvek megfelelő nyilvántartásának biztosítása érdekében

Ezeknek már birtokában vagy:

  • 3-5 éves kontrolling/1-2 éves pénzügyi tapasztalat
  • számviteli és pénzügyi ismeretek
  • kimagasló Excel tudás;
  • pozitív hozzáállás, analitikus gondolkozás3
  • problémamegoldás, önálló munkavégzés,

Eddig magadra ismertél? Akkor nézd, mivel tudnak motiválni:

  • Versenyképes alapfizetés, cafeteria elemek
  • Születésnapod alkalmából plusz egy nap szabadság, mert nekünk fontos ez a nap!

Munkavégzésed helye:

  • Budapest

Most már remélem, eléggé felturbóztam az érdeklődésedet ahhoz, hogy elküldd önéletrajzodat a wf29962@workforce-kozvetites.hrszoftver.hu e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:

About company

A Work Force Kft. több mint 10 éve az az innovatív és megbízható munkaerő-kölcsönző cég, amely több éves tapasztalatával és hatékony megoldásainak köszönhetően megbízható munkavállalókat biztosít Ügyfelei számára. Társaságunk, mind filozófiájában mind pedig szolgáltatásaiban a legnagyobb ügyfél elégedettségre törekszik. Sikerünk kulcsa, hogy minden esetben rugalmas, gyors és a Megbízóink… Find out more