Job offer description

A KÉSZ Csoport tagvállalatai tevékenységüket Magyarországon és Európa több országában, a technológiai és mérnöki iparágakban, a szálloda- és vendéglátóiparban, eszközkezelés és finanszírozás, valamint üzletviteli megoldások és szolgáltatások területén végzik.

A Mérnöki és Technológia Divízió a core businesshez, az építőiparhoz és a mérnöki tevékenységhez kapcsolódó feladatokat látja el: tervezés, gyártás, építés, szerelés területén.

A KÉSZ Építő és Szerelő Zrt. a magyarországi építési piac egyik meghatározó társasága, a közép-európai térség jelentős szereplője. Teljes körű építőipari szolgáltatásokat nyújt, profiljába tartozik a generálkivitelezés, tervezés, szerkezetépítés, elektromos és gépész kivitelezés, és technológiai szerkezetek építése.

Új munkatársunkat

BELSŐÉPÍTÉSZETI PROJEKTVEZETŐ

munkakörben szeretnénk csapatunkban üdvözölni

Munkavégzés helye: Budapest, Változó

Új kollégánkra az alábbi feladatokban számítunk:

• Kivitelezési munkák helyszíni irányítása az ország területén

• Komplex belsőépítészeti megoldások szolgáltatása a megbízó részére

• Árajánlat készítése

• Alvállalkozók versenyeztetése

• Megbízóval való kapcsolattartás

• Szakági egyeztetések

Elvárásaink:

• Egyetemi szintű faipari mérnöki, vagy építészmérnöki végzettség

• Faipari munkákban szerzett tapasztalat

• Belsőépítészeti kivitelezésben szerzett tapasztalat

• Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás

• Racionális gondolkodás, céltudatosság, kitartás, precizitás

Előnyt jelent:

• Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

Amit ajánlunk:

• Dinamikusan fejlődő, fiatalos csapatban való részvétel

• Piacképes jövedelem

• Vonzó juttatások

• Folyamatos fejlődés, vezetői készségek fejlesztése

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük jelentkezzen önéletrajz küldésével.

Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:

About company

A KÉSZ Csoport tagvállalatai tevékenységüket Magyarországon és Európa több országában, a technológiai és mérnöki iparágakban, a szálloda- és vendéglátóiparban, eszközkezelés és finanszírozás, valamint üzletviteli megoldások és szolgáltatások területén végzik. Find out more