Job offer description

Kedves mérnök barátom! Olyan pozíciót kínálok, amely visszautasíthatatlan több szempontból is. Egyrészt partnercégem egy olyan nemzetközi cégcsoport része, amely már 1975. évi alapítása óta töretlenül tör a csúcsok felé, és 21 országban van jelen. A grátisz, hogy több mint 100.000 alkalmazottjuk van. Másrészt feltennék pár kérdést! Imádsz utazgatni? Megvan benned a kreativitás, az önállóság és a mérnöki munka szeretete? Szeretnél kikerülni a szürke hétköznapokból? Akkor ne légy rest, és csatlakozz autóipari partnercégünk csapatába, mint: Automatizálási tervező mérnök

Amik a mindennapi feladataid lesznek:

  • Szerelősor koncepciók kidolgozásában való részvétel
  • Gyártósorok 3D tervezése, rajzdokumentációk készítése
  • Felelős a vevői előírások szerint meghatározott feladatok végrehajtásáért
  • Gyártás támogatás
  • Meglévő konstrukciók jobbítása
  • Részt vállal a folyamatok optimalizálásában
  • Elektronikai kapcsolatok/szerelvények tervezése és megvalósítása (PLC, Arduino)
  • Informatikai/elektronikai karbantartásokban való részvétel

Amit mindenképp elvárnak Tőled:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (gépészmérnök, villamosmérnök, mechatronikai mérnök)
  • Minimum 3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Aktív kommunikáció képes angol nyelvtudás
  • Külföldi kiküldetések vállalása

Előnyöd lehet a munka során:

  • Hajlandóság rövid távú külföldi tartózkodásra

Eddig magadra ismertél? Akkor nézd, mivel tudnak motiválni:

  • Képzettségednek és tapasztalataidnak megfelelő fizetés
  • Szakmai nyelv fejlesztése
  • Dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör
  • Szakmai fejlődést támogató lehetőségek

Munkavégzés helye:

  • Győr-Moson-Sopron megye északi része

Most már remélem, egyre inkább motoszkál benned, hogy a jelentkezés gombra kattints. Légy TE a leggyorsabb és küldd el az önéletrajzodat a wf29958@workforce-kozvetites.hrszoftver.hu e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • English
  • Good
Salary range:
Date of expiry:

About company

A Work Force Kft. több mint 10 éve az az innovatív és megbízható munkaerő-kölcsönző cég, amely több éves tapasztalatával és hatékony megoldásainak köszönhetően megbízható munkavállalókat biztosít Ügyfelei számára. Társaságunk, mind filozófiájában mind pedig szolgáltatásaiban a legnagyobb ügyfél elégedettségre törekszik. Sikerünk kulcsa, hogy minden esetben rugalmas, gyors és a Megbízóink… Find out more